>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
seomanager
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 17 /2 /1402
استفاده از تکنیک بررسی سلامت در کیف پول

استفاده از تکنیک بررسی سلامت کیف پول
تکنیکی وجود دارد که برخی از دستگاه‌های امضای تراکنش ارائه می‌دهند که می‌تواند در افزایش امنیت بسیار ارزشمند باشد. این تکنیک که به عنوان «بررسی سلامت» شناخته می‌شود، روشی آسان برای تأیید این موضوع ارائه می‌دهد که آیا کلیدهای کیف پول شما برای امضای تراکنش‌ها در دسترس هستند یا خیر.
اگر می‌خواهید یک بررسی سلامت روی گوشی هوشمند خود انجام دهید، طی این بررسی ابتدا تأیید می‌شود که کلید خصوصی شما در دسترس باشد و اینکه دستگاه به درستی کار می‌کند. این بررسی همچنین اطمینان حاصل می‌کند که از کلید خصوصی شما با امنیت بالا و در فضای ابری بَک‌آپ گرفته شده است.
همه این موارد را می‌توان با یک کلیک ساده خودکار کرد و البته در صورت بروز مشکل به کاربر هشدار داده می‌شود که حالت خودکار را تغییر دهد.
همین مراحل اولیه برای کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز اعمال می‌شود، اما دقت کنید که دستگاه خارجی باید به کامپیوتر یا گوشی هوشمند متصل شود. تکنیک بررسی سلامت را می‌توان برای چندین کلید خصوصی در کیف پول‌های چندامضایی نیز انجام داد.
نکته مهم: اگر این کلیدهای خصوصی در دستگاه‌های مختلف ذخیره می‌شوند، تکنیک بررسی سلامت باید در هر مرحله و بخش مجزا اجرا شود.
درست است که دنیای OPSEC پیچیده و دائماً در حال تغییر است، ایمن کردن محیط، به‌روز نگه داشتن همه دستگاه‌ها و اطمینان از در نظر گرفتن مسائلی که به راحتی ممکن است نادیده گرفته شوند، گام‌هایی اساسی در حفظ امنیت ارزهای دیجیتال شما هستند.
با ترکیب این استراتژی‌ها و تکنیک بررسی سلامت هر شش ماه یک‌بار، کاربران می‌توانند به میزان قابل‌توجهی امنیت کیف پول‌ها را که از وجوه ارزهای دیجیتال شما محافظت می‌کند، بهبود ببخشند.
ادامه مطلب در: https://ramzagah.com/learn/learn-security/security-tips-for-investing-in-the-digital-currency-market/

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل