>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
seomanager
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 17 /2 /1402
شت کوین‌ها چگونه کار می‌کنند؟

شت کوین‌ها چگونه کار می‌کنند؟
علاقه مردم به رمزارزها از زمان معرفی بیت کوین در سال 2009 به طور قابل توجهی افزایش یافت. موفقیت صنعت کریپتو باعث شد تا کسب و کارها و افرادی که به دنبال سودآوری هستند از فناوری بلاک چین برای ایجاد آلت کوین‌های خود استفاده کنند. توسعه‌دهندگان رمزارزها معمولاً تعداد توکن‌هایی را که در نهایت در گردش قرار می‌گیرند اعلام می‌کنند – مثلاً میزان عرضه بیت‌کوین به 21 میلیون محدود می‌شود، در حالی که سقف عرضه‌ اتریوم در هر سال 18 میلیون است.
تعیین محدودیت عرضه برای یک ارز دیجیتال باعث کمبود یا نایاب شدن آن می‌شود، زیرا سرمایه گذاران می‌دانند که توکن‌های آن پروژه پس از یک مقطع ایجاد نمی‌شوند، و این باعث می‌شود که احساس ارزشمند بودن آن توکن منتقل شود. از نظر تئوری عرضه توکن‌های بیشتر، ارزش دارایی‌ها را کاهش می‌دهد؛ همان‌طور که انتشار سهام جدید ممکن است ارزش یک سهم را کاهش دهد.
اگر مقدار عرضه یک آلتکوین ثابت باشد، قاعدتاً ارزش آن باید به میزان تقاضا بستگی داشته باشد .اما از آنجایی که بیشتر ارزهای دیجیتال کاربرد عملی محدودی دارند – خرید و فروش کالاها و خدمات واقعی با استفاده از ارزهای دیجیتال هنوز یک اتفاق رایج نیست – ارزش آنها بر اساس سفته بازی تعیین می‌شود. بنابراین، یک شت کوین ارزی است که مردم می‌گویند ارزشمند است صرفاً به این دلیل که وجود دارد!
شناسایی شت کوین‌ها آسان است زیرا از الگوی خاصی پیروی می‌کنند. اگرچه ممکن است در هنگام عرضه هر رمزارزی برخی از مردم به آن علاقه نشان دهند، اما قیمت آنها نسبتاً یکسان است. قیمت شت کوین‌ها به طور تصاعدی در یک دوره زمانی کوتاه افزایش می‌یابد زیرا سرمایه گذاران شروع به سرمایه گذاری در آن می‌کنند. به دنبال آن، ارزش آن سقوط می‌کند زیرا سرمایه‌گذاران کوین‌های خود را برای دریافت سودهای کوتاه‌مدت دامپ می‌کنند.
ادامه مطلب در: https://ramzagah.com/learn/learn-altcoins/what-are-shitcoins-2/
احتمالاً توسعه و بازاریابی آلت‌کوین‌هایی که روزی تبدیل به شت‌کوین می‌شود هیچ گاه کند نخواهد شد و از بین نخواهد رفت، زیرا علاقه به بازار ارزهای دیجیتال همچنان بالاست. برخی از دولت‌ها، به‌ویژه دولت‌های کره جنوبی و چین، تلاش زیادی برای توقف عملیات استخراج ارزهای دیجیتال کردند، در حالی که برخی دیگر مانند ژاپن، استفاده از ارزهای دیجیتال را در بازار گسترده‌تر تشویق کرده‌اند.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل