>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
65kimiya
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 18 /12 /1401
قیمت برش لیزر در پرند

قیمت برش لیزر تکنولوژی می باشد که در آن توسط لیزر مواد مختلفی را با سرعت و دقت بالا برش میدهند. این نوع برش قطر کمی دارد و بسیار دقیق بوده، همچنین عاری از هر گونه خطا است. از این برش لیزری میتوان در اکثر فلزات مانند: فولاد، آهن و… استفاده کرد. همچنین در موارد دیگری مانند: چوب، پلاستیک، شیشه و سرامیک نیز استفاده می شود.
مزایای برشکاری با لیزر
مزیت اصلی برش لیزر نسبت به سایر برش ها، داشتن قطر کانوکی کوچک و همچنین سرعت عمل بالا است. این روش دارای سرعت و دقت بالایی می باشد و به روش مکانیکی عمل می کند. در این دستگاه برش به صورت مستقیم انجام شده و همچنین قابلیت برش به صورت منحنی را نیز دارا می باشد.
تصویر: http://laserparand.com/wp-content/uploads/2023/01/%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%87%D9%86-1.jpgبرش لیزری آهن
برش لیزری چگونه برشی است؟
برش لیزری یک تکنولوژی جدید می باشد که از لیزر برای برش دادن مواد فولادی استفاده می شود. این فناوری در انواع کسب و کار ها قابل استفاده است و عموما از این روش برای حکاکی، برش طراحی و برش های ظریف استفاده می کنند. معمولا برای برش به صورت لیزری از دستگاه برش لیزر فایبر استفاده می شود، که در این دستگاه از کربن دیاکسید برای لیزر استفاده شده و لیزر در مخزن خود حرکت کرده و موجب تقویت گاز می شود. این فرآیند گاز را از روزنه مخزن خارج نموده، توسط آنزیمی که در دستگاه قرار دارد به نقطه ای که توسط ما مشخص شده می تابد و آن را برش می دهد.
یکی از قابلیت های مهم دستگاه برش، انجام هر گونه طراحی که مدنظر دارید می باشد و همین امر موجب جذب بیشتر مشتریان نسبت به این دستگاه شده است. دستگاه برش دو بعدی بوده و آماده سازی فایل برای دستگاه بسیار راحت است.
این فناوری با استفاده از به روزترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و شما می توانید برای انجام خدمات خود با لیزر پرند در ارتباط باشید.
انواع دستگاه برش لیزری
در دستگاه برش لیزری که cnc نام دارد یک لنز پرتو با قطر خیلی نازک با قدرت بالا قرار دارد و با کمک آن می توان فلزات را ذوب کرد.
این دستگاه در محیط های گوناگونی مورد استفاده است و انواع آن شامل موارد زیر است:

 • دستگاه برش فلزات

 • دستگاه برش غیرفلزات

 • تصویر: http://laserparand.com/wp-content/uploads/2023/01/%D8%A8%D8%B1%D8%B4-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-1.jpgبرش لیزری فولاد
  خدمات برش لیزر در انواع صنعت های مختلف برای برش اجسام فلز و غیر فلز، مورد استفاده قرار میگیرد. برای دسته غیر فلزات از برش لیزر روی اجسامی مانند: چوب، کاغذ، mdf، چرم و مواردی نظیر این ها استفاده می شود.
  مزایای دستگاه برش لیزر چیست؟

 • آماده سازی محصول در مدت زمان کم

 • برش منظم و دقیق اجسام

 • عدم وجود خطا

 • سرعت عمل بالا و برش راحت اجسام سخت

 • تولید پلیسه بسیار کم در حین کار

 • قابلیت انجام برش های پیچیده

 • نحوه عملکرد دستگاه برش لیزر
  برای انجام برش لیزر فلزات ابتدا آماده سازی اشعه را انجام می دهیم، به این صورت که مواد اولیه را در مخزن دستگاه قرار داده و با استفاده از جریان الکتریکی آن را تحریک نموده که این عمل پرتو ایجاد شده را با استفاده از آیینه های موجود در دستگاه منعکس می کند، و توسط لنز به نقطه مورد نظر تابیده می شود. این لنز توانایی برش تا 23/0 میلیمتر را دارد.
  این عملکرد کاملا دقیق بوده و بدون لبه دار شدن فلز مورد نظر انجام می شود. برای ایجاد لیزر بر روی فلزات به مواد اولیه ای مانند: ND، CO2، YAGND نیاز داریم و استفاده از هرکدام بسته به نوع کاری است که می خواهیم انجام دهیم.
  برای جلوگیری از آسیب احتمالی گرمای دستگاه از سیستم خنک کننده موجود در دستگاه استفاده می کنیم، که در این سیستم گرمای تولید شده توسط دستگاه به خارج از آن منتقل شده و با استفاده از آب دمای داخل دستگاه کاهش می یابد.
  پنجشنبه 18 اسفند 1401 - 14:04

  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


  جذب نیرو