واردات چوب رومانی >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
ariasavis
آفلاین

ارسال‌ها :3
عضويت: 16 /11 /1400
واردات چوب رومانی

واردات چوب رومانی
تصویر: https://ariasavis.com/fa/wp-content/uploads/sites/2/2021/12/choob.jpg
کشور رومانی یکی از کشورهای اروپایی با منابع بسیار غنی همچون: چوب، زغال سنگ، نفت و… می باشد. صنعت چوب رومانی یکی از صنایع بسیار پیشرفته در دنیا می باشد. از این رو واردات چوب از کشور رومانی به ایران یکی از اقدامات اقتصادی بسیار مفید در شرایط اقتصادی فعلی است.

با توجه به اینکه چوب یکی از کالاهای اساسی و مورد نیاز در زندگی روزمره است، برای همین، واردات چوب از کشورهایی مانند رومانی که تعرفه ی ایده آلی دارد برای کشور ما امری بسیار حیاتی محسوب می شود.

واردات چوب از رومانی شامل چند نوع چوب می شود؟
تصویر: https://ariasavis.com/fa/wp-content/uploads/sites/2/2021/12/choob3.jpg
انواع چوب های وارداتی از رومانی در بازار ایران به طور کلی به سه گروه چوب های نراد، چوب های یولکا و چوب های ساسنا تقسیم می شوند. هر کدام از این چوب های وارداتی ویژگی های خاص خود را دارا می باشد:

1. چوب های نراد: نراد چوبی سفید رنگ مایل به قرمز است که از آن بیشتر مدر مناطق شمالی کشور استفاده می شود. دلیل محبوبیت این چوب در شمال کشور، مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و حشره های چوب خوار است. از این چوب معمولا برای ساختن مبلمان، میز، کاغذ سازی، اسکلت سازی و نجاری استفاده می شود. ویژگی هایی از قبیل: پیچ خوردن، سنباده خوردن و میخ خوردن این چوب، چوب نراد به یک چوب پرکاربرد و محبوب تبدیل کرده است.

2. چوب های یولکا: چوب یولکا نوعی چوب سفید رنگ مایل به رنگ زرد است. این چوب مقاومت بالا و وزن بسیار کمی دارد. معمولا از این نوع چوب برای دکوراسیون های داخلی و ساخت وسایل منزل استفاده می کنند.

3. چوب های ساسنا: بافت چوب ساسنا یا بسیار درشت یا ریز می باشد. چوب های ساسنا رنگی قرمز کمی صورتی دارند. نکته ی جالب درباره ی این چوب های این است که این چوب ها کمی چرب هستند. این چوب ها برای نرده سازی، قایق سازی، مبلمان و پالت سازی مورد استفاده قرار می گیرند.
[quote="نقل قول:"]منبع: شرکت بازرگانی آریا ساویس (وارد کننده گوست، تخم مرغ و چوب کشور رومانی https://ariasavis.com/fa

پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401 - 11:56

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو