>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
diiizel
آفلاین

ارسال‌ها :11
عضويت: 21 /10 /1399
ابزارها و وسایل تولید زغال

امروزه تولید زغال یکی از شغل های بسیار پول ساز و همچنین جذاب می باشد که پیشرفت های زیادی در آن شده است. به دلیل این که استفاده از کوره های سنتی برای تولید ذغال آلودگی های زیادی را برای محیط زیست به وجود می آورد، کوره زغال بدون دود یا به اصطلاح صنعتی ساخته شده اند تا افراد شاغل در زمینه ی تولید زغال در برابر ارگان های محافظت از محیط زیست خود را بیمه و یا به نوعی تضمین نمایند.
انواع کوره زغال بدون دود
امروزه برای تولید زغال از کوره زغال بدون دود که در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد استفاده می گردد. این کوره ها دارای مزیت های بسیار خارق العاده ای می باشند که بزرگ ترین و بهترین این مزیت ها عدم آلوده کردن محیط زیست می باشد که یک دست آورد بسیار عالی محسوب می گردد و در سایه ی این دستاورد می توان از طریق تولید زغال در آمد بسیار خوبی کسب نمود.اولین کوره زغال بدون دود که می بایست آن را معرفی کنیم کوره ی زغال جی پلاس نام دارد. این کوره قابلیت دارد تا تا به صرفه جویی انرژی و همچنین کم ترین میزان مصرف مواد شیمیایی در کم ترین زمان ممکن برای شما بهترین زغال ها را در حجم دلخواه تولید کرده و شما با ارائه ی زغال های ساخته شده به بازار به کسب و کار خود رونق دهید.
کوره زغال بدون دود جی پلاس به دلیل این که دارای اتاقک می باشد و طراحی و همچنین ظاهر بسیار زیبایی دارا می باشد در میان مصرف کنندگان خود محبوبیت های بسیار فوق العاده ای کسب کرده است. علاوه بر این موارد در کوره ی ذغال جی پلاس گرما در داخل اتاقک در همه ی قسمت ها به صورت مساوی تقسیم گشته است یعنی اختلاف دما در نقاط مختلف اتاق صفر می باشد.
کوره ی زغال صنعتی و همچنین بدون دود دیگری که می بایست آن را معرفی نماییم کوره ی زغال کومپیند نام دارد. کوره ی زغال صنعتی کومپیند قابلیت این را دارد که برای افراد هم زغال کبابی بساز و هم زغال لیمو یا همان زغال قلیان. کوره ی کومپیند نیز با مصرف کم ترین انرژی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در کنار ایجاد کم ترین آلودگی زغال های بسیار با کیفیتی را برای کاربران خود می سازد.
زمانی که فرآیند تولید زغال در کوره ی ذغال کومپیند به پایان می رسد مشاهده خواهید کرد که زغال ها به صورت قالبی و در شکل های معین از کوره خارج می گردد و میزان شکستگی در آن ها بسیار کم است. در کوره ی زغال صنعتی کومپیند میزان تشکیل خاک اره بسیار بسیار پایین می باشد و افراد می توانند پس از استفاده از کوره ی کومپیند خود شاهد این موضوع باشند.
کوره ی زغال بدون دود دیگری که برای استفاده از کارگاه های ساخت زغال می تواند مورد استفاده قرار بگیرد کوره ی تک منظوره ی ساخت زغال کبابی می باشد، کوره ی تک منظوره ی کبابی هم کم ترین آلودگی را تولید می کند و در عین حال می تواند زغال های بسیار با کیفیتی را در کم ترین زمان ممکن برای کاربران خود بسازد و سبب رونق کسب و کار آن ها شود.
چهارشنبه 26 آبان 1400 - 18:54

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو