>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
maral25
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 13 /9 /1396
تشکر شده :1
5 نکته برای یک عکاسی بارداری زیبا

علاقه مردم به عکاسی بارداری در طول چند سال گذشته واقعا زیاد شده. 8 سال پیش، زمانی که من با اولین فرزندم باردار بودم، کسی نمیتوانست یک میلیون دلار به من بدهد تا خودم را در آن « شرایط » عکس برداری قرار دهم. بارداری برایم دردسر درست می کرد. این شکم به بقیه بدن بیچاره من وصل بود. سر تا پا، من پف کرده بودم.مثل اینکه پیلزبری دلبوی را باردار تصور کنید. که اصلا زیبا نیست.اما تغییرات اخیر در محبوبیت مستند شدن این زمان هیجان انگیز از زندگی مادر باعث می شود که من دوباره درمورد این موضوع فکر کنم. عکس بارداری که از این زنان می بینم (و می گیرم) فراتر از توصیف هستند. آنها زیبا هستند به طوری که اصطلاحاتی برای توصیفشان وجود ندارد، اما این ایرادی ندارد، زیرا شما به کلمات نیاز ندارید. چون این تصاویر احساسات شما را تحریک می کنند نه کلمات.اما این واقعیت همچنان باقی است، بودن دوربین روی شما احساس خوبی را منتقل نمی کند ، آن هم وقتی که شما چند برابر سایز طبیعی خود هستید.در اینجا 5 راه برای زیبا نشان دادن تصاویر مادران شما است
خلاقیت با زاویه دوربین
عکاسی بارداری از زاویه بالا و پایین سوژه شما یک راه مطمئن برای ایجاد یک تصویر ظریف است. این روش توهم دراز بودن بدن را ایجاد می کند و در نتیجه به صورت فوق العاده ای بدن را باریک نشان می دهد. (چه باردار چه نه).
در بالا، من به طور مستقیم بر روی شکم و پاها متمرکز شدم تا برخی از جزئیات عکس بارداری را برجسته کنم. این به وضوح در مثال بالا مشخص است، هنگامی که شما در حال گرفتن یک شات کامل بدن هستید، به درستی این نکته پی خواهید برد.
عکس برداری از بالا به راحتی جسم را ظریف نشان می دهد.
2. زاویه سوژه شما

اگر زاویه سوژه خود را تغییر دهید، حتی به حد محسوسی، متوجه خواهید شد که زاویه تاثیر به سزایی دارد. به جین در تصویر بالا نگاه کنید، به سادگی با حرکت دادن پای چپ او، و موهای نزدیک به دوربین، و پهلوی راستش که به طور طبیعی به عقب کشیده شده است و باسن را مخفی نگه داشته. هر زن بارداری به خاطر این ژست از شما تشکر می کند. تک تکشان.
متاسفانه، در دوره بارداری وزن کودک بر همه قسمت های بدن تاثیر میگذارد. شکم، سینه و باسن.
زیبایی این ژست این است که باسن را پنهان می کند، در حالی که هنوز هم زاویه ی ظریف نشان دادن شکم را حفظ می کند. عکس برداری از شکم از نیمرخ نیز ظرافت آن را برجسته می کند، زیرا سوژه را باردار نشان می دهد و به شما اجازه می دهد تا انحنای پشت را ببینید.
3. تصاویری با ارزش معنوی بالا بگیرید.
تصویری که در بالای این پست قرار گرفته نمونه خوبی از یک عکس بارداری با ارزش معنوی بالا است. آن شکم عزیز که از پشت پدر بیرون زده، اوه خدایا، من عاشق این عکس هستم که در عین هنری بودن، داستانی را روایت می کند. عشق.
در اینجا (سمت چپ) نسخه دیگری از تصویر اشاره شده در بالا است. تصویر دوم (راست) با استفاده از عمق خلاقیت یک اثر دلپذیر مشابه تولید می کند. ما می توانیم چشم ها را از شکم به عنوان نقطه کانونی دور کنیم، در حالیکه هنوز یک داستان قدرتمند را بیان می کنیم. مثل این است که ما در حال دید زدن لحظات زیبا و صمیمی ای بین مادر و فرزندش هستیم. من عاشق احساسی که این تصویر در من ایجاد می کند، و داستانی که روایت می کند هستم.
4. حواس ببینده را با پدر پرت کنید.
اضافه کردن پدر، تصاویر را بیشتر در مورد رابطه و احساسات نسبت به بدن مادر می کند. با نگاه کردن به این عکس ها، شما به طور کامل در عشق و جو این زن و شوهر غوطه ور می شوید. این ها انواع
عکس بارداری
هستند که من رویشان تاکید می کنم. آنها زنده، شاد و واقعی هستند. آنها بیشتر قصد ثبت خاطراتی از یک زمان خاص در زندگی خانوادگی شان هستند تا برجسته کردن وضعیت بدن. یادداشت جانبی: هنگامی که به مشتریانم توضیح می دهم که هدف من این است که این زمان خاص زندگی شان را به تصویر بکشم، نه فقط برجسته نشان دادن بارداری، این به آنها آرامش خاطر می دهد. هر تصویری که از او می گیرید، احساس راحتی بیشتری می کند؛ زیرا دیگر احساس نمی کند که تمرکز تصویر روی بدن اوست.

این تصویر (بالا) را فقط به دلیل اینکه باعث خنده ام می شود اضافه می کنم. به چهره جین نگاه کنید، او اصلا نمی داند چگونه واکنش نشان دهد!
5. آن را جدی بگیرید.
منظره دید 20/20 است. آرزو می کردم که می توانستم به عقب بر گردم و بدن باردارم را دوست داشته باشم. من 4 پسر بچه زیبا داشته ام، و به ندرت عکس بارداری ام با هر یک از آنها دارم. این غم انگیز است. هر چه آنها بزرگتر می شوند، بیشتر آرزو می کنم که می توانستم آن لحظات گرانبها را نگه دارم. . . زمانی که آنها در اطراف داخل شکم من می رقصیدند. . . . این به خصوص درباره گاوین کوچک من صادق است.
گاوین در سال 2010 از دنیا رفت. من به شدت می خواستم هر ثانیه که با او داشتم را تا ابد به یاد بیاورم، و حدس بزنید چه شد؟ من در مجموع فقط یک تصویر از خودم که او را باردار هستم دارم. و آن عکسی است که شوهرم با تلفن همراه یک شب سر شام گرفت.(و من ساعت گذشته را به دنبال آن گشتم - نمی توانم حتی آن را پیدا کنم).
نکته مهم این است: این تصاویر مهم هستند. و اگر به آنها با این دید نگاه کنید، کار بهتر انجام می شود، سوژه شما احساس راحتی بیشتری می کند، و این عوامل همواره منجر به خلق تصاویری زیبا تر می شوند، حتی در آتلیه بارداری .

تشکر شده تشکر شده:
1 کاربر از maral25 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: hani1168 -

hani1168
آفلاین


ارسال‌ها :1
عضويت: 21 /11 /1398
تشکرها :1
دوشنبه 21 بهمن 1398 - 14:42

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو