>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
sitecup1
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 23 /7 /1396
گوگل چه نوع لینک هایی را دوست ندارد:


همانطور که می دانید یکی از راه های بهبود وضعیت طراحی وب سایت در گوگل، لینک دهید یا همان بک لینک می باشد. این کار باعث می شود که در مدت معینی موتور جستجوگر گوگل وب سایت شما و محتوایتان را معتبر بداند و در جستجوهای کلمات کلیدی مشخصتان، وب سایت شما در صدر نتایج حضور داشته باشد.
اما این لینک دهی ها در گوگل از استانداردها و معیارهای مشخصی پیروی می کنند وگوگل هر نوع لینکی را معتبر نمی داند. به طور مثال لینک های داخل مقالات دارای بالاترین ارزش هستند و لینک های خریداری شده از ارزش کمتری برخوردارند. در این مقاله فهرستی از لینک هایی که گوگل علاقه ای به انها ندارد را برایتان نام می بریم.لینک های پولی/خریداری شدهموتور جستجوگر گوگل علاقۀ چندانی به خرید و فروش لینک ندارد و چندان ارزشی نیز برای این نوع لینک ها قائل نمی شود. بنابراین در صورتی که نمی خواهید رنکینگ طراحی سایت شما در گوگل تنزل نکند، حتی الامکان از خریداری لینک خودداری کنید و همچنین از قرار دادن لینک وب سایت های دیگر در وب سایت خود پرهیز کنید مگر اینکه نیازی به مرجع/منبع باشد.تبادل لینکاگر می خواهید با وب سایتی که در زمینه تجاری شما فعالیت می کند، تبادل لینک انجام دهید هیچ مانعی وجود ندارد. به عنوان مثال وی سایت هایی که در زمینه سئو یا طراحی سایت فعالیت دارند می توانند با یکدیگر تبادل لینک کنند و هیچ مشکلی نیز برایشان یه وجود نخواهد آمد.
اما با سایت هایی که در زمینه شغلی شما فعالیت ندارند، تبادل لینک نکنید. زیرا موتور گوگل فرض خواهد کرد که وب سایت شما لینک های غیر طبیعی دارد و به این ترتیب وضعیت سئوی شما مختل می گردد.ارسال مقاله جهت تبلیغتا زمانی که مقالات طراحی وب سایت و محتوای خود را به صورت اسپم برای دیگر سایت ها ارسال نکنید، هیچ مشکلی وجود ندارد. در غیر این صورت گوگل شما را مجازات می کند. سعی کنید تنها مقالات و پست هایی را که قصد انتشار آنها به صورت وسیع را دارید برای دیگر وب سایت ها ارسال کنید.نرم افزار ها و برنامه های لینک سازاحتمالا در وب سایت های دیگر تبلیغاتی را جهت ساخت لینک تبلیغاتی مشاهده کرده اید. توصیه می کنیم به هیچ وجه این کار را انجام ندهید. زیرا لینک های قرار داده شده توسط این نرم افزارها و برنامه ها از نظر گوگل کاملا غیر طبیعی هستند و به این خاطر وب سایت شما مجازات خواهد شد.
از این گونه برنامه های لینک ساز استفاده نکنید، زیرا در صورتی که شما می توانید آنها را بیابید حتما گوگل نیز آن برنامه ها را خواهد یافت.متن تبلیغاتی برای بک لینکدر صورتی که در سایت دیگری تبلیغ داده اید حتما از دستورrel=nofollow در کد لینک سایتی که تبلیغ کرده اید، استفاده نمایید چرا که ممکن است گوگل این لینک را یک لینک غیر طبیعی به حساب بیاورد و شما را مجازات نماید.لینک مقالات خریداری شدههنگامی که در مقاله ای تبلیغ می کنید از لینک rel=nofollow استفاده نمایید زیرا ممکن است گوگل این لینک شما را غیر طبیعی تلقی کند.لینک های بهینه سازی شده در مقالاتدر صورتی که از این روش برای لینک دادن به سایت خود استفاده می نمایید مجازات خواهید شد. پس از لینک هایی با عناوین دقیق برای رنک گرفتن در موتور جستجو استفاده ننمایید.گرفتن بک لینک از سایت های کم ارزشدر صورتی که لینک وب سایت خود را به هزاران سایت دایرکتوری ارسال نموده اید و هیچ کاربری از طریق این لینک ها به وب سایت شما مراجعه نکرده اند، نگران نباشید زیرا این لینک در این وب سایت ها هیچ ارزشی برای گوگل ندارد. در صورتی که یک از این وب سایت ها به سایت شما کاربری را ارسال نماید آن لینک، لینک معتبری محسوب می شود.لینک موجود در فوتر و سایت های متنوعبرخی وب سایت ها فوتر خود را در سایت های دیگر قرار می دهند. هر گز لینک خود را به این شکل در وب سایت های دیگر قرار ندهید. حتی المقدور لینک های خود را با عناوین بهینه سازی شده لینک ندهید و از عناوین معمولی استفاده نمایید.استفاده از ماژول های لینک سازبرخی از ماژول های نوشته شده توسط برنامه نویسان شامل لینکی هستند که به سایت آنها ارجاع داده می شوند. این لینک ها از نظر گوگل فاقد ارزش هستند. در صورتی که قصد دارید از چنین لینک هایی استفاده کنید، سعی نمایید rel=nofollow را در لینک خود اضافه نمایید.لینک در قسمت نظرات و فروم هابرخی ابزارها به صورت خودکار لینک شما را به فروم ها ارسال می نمایند، از این ابزارها هرگز استفاده ننمایید. از این روش به هیچ وجه استفاده نکنید. گوگل علاقه ای به لینک های ایجاد شده توسط نرم افزارهای ارسال به فروم ندارد.
بسیار ساده است گوگل علاقه ای به ایجاد لینک به صورت اسپمی ندارد لینک های خود را به صورت طبیعی ایجاد نمایید تا گوگل شما را جریمه نکند.
منبع: طراحی سایت

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو