>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
saharfzl
آفلاین

ارسال‌ها :8
عضويت: 1 /6 /1402
انواع ورق پلی کربنات

به طور کلی پلی کربنات ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.1- ورق های پلی کربنات چند جداره
2- ورق های پلی کربنات شفاف (تخت)
3- ورق های پلی کربنات موجدار

ورق پلی کربنات چند جدارهورق پلی کربنات چند جداره به دلیل استحکام، شفافیت و مقاومت بالایی که دارند، جایگزین مناسب تری به جای شیشه هستند. همچنین ورق های پلی کربنات چند جداره در انواع ورق پلی کربنات دوجداره و ورق پلی کربنات لانه زنبوری(سه جداره) و ورق پلی کربنات چهارجداره (4X pannel) تولید می شوند و در نتیجه از کاربرد های فراوانی برخوردار هستند.ورق پلی کربنات دوجداره به ضخامت 4 تا 10 میلیمتر و ابعاد استاندارد 210 در 600 سانتی سانتی متر، ورق پلی کربنات سه جداره که به آن ورق پلی کربنات لانه زنبوری هم می گویند به ضخامت 4 تا 10 میلیمتر و ابعاد 210 در 600سانتی متر و ورق پلی کربنات چهار جداره به ضخامت 12 تا 16 میلی متر و ابعاد 210 در 600 سانتی متر تولید می شود.

ورق پلی کربنات شفاف (تخت)ورق های تخت پلی کربنات محصولاتی منحصر به فرد هستند که به آنها ورق پلی کربنات شفاف هم می گویند. , ورق پلی کربنات تخت (شفاف) کاربرد فراوانی در صنعت دارد و از مقاومت بالایی برخوردار است. این ورق ها اغلب در ضخامت های 2 الی 12 میلی متر تولید و عرضه می شوند و ابعاد استاندارد آنها 205*305 سانتی متر است. از کاربردهای جالب این ورقه ها، می توان به استفاده در شیشه جلو هواپیما و شیشه ماشین های ضدگلوله اشاره کرد.


ورق پلی کربنات موجدارورق پلی کربنات موجدار به دو دسته پلی کربنات پلی ویو و پلی کربنات پلی سان تقسیم می شوند. این ورقها به دلیل استحکام بالایی که دارند، از توانایی بسیار خوبی در حفظ انرژی داخل برخوردارند. از طلق پلی کربنات موجدار می توان در محیط هایی مانند استخر، گلخانه و بسیاری از مکان های دیگر استفاده کرد.
این ورق ها به دلیل شفافیت بالا ایجاد سایه نکرده و به دلیل عایق بودن قابل استفاده در گلخانه ها به خصوص در مناطق سردسیر می باشند و هزینه نگهداری و تجهیزات نصب را نیز کاهش می دهند. همچنین موجدار بودن این ورق ها باعث خواهد شد آب باران روی آنها به راحتی سر بخورد و جمع نشود.ورق های پلی کربنات موجدار در دو نوع سینوسی و ذوزنقه ای با ضخامت 4 تا 8 میلیمتر تولید می شود. ورق های سنوسی در ابعاد 125*620 سانتی متر و ورق های ذوزنقه در 121*620 سانتی متر تولید می گردد. در بازار ورق های سینوسی نیز با نام پلی ویو و ورق های ذوزنقه ای با نام پلی سان شناخته می شوند.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل