>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
minapaeezi22
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 26 /11 /1401
آشنایی با ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

هنگامی که شما تصمیم به تاسیس یک فروشگاه می گیرید، نخستین هدف شما کسب درآمد و افزایش توان اقتصادی خودتان است. در این راستا، اگر شما به موجودی نقدینگی فروشگاه خود توجهی نکنید یا امورات خرید و فروش و خدمات ارائه شده را به صورت مکتوب در نیاورید با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

لازم به ذکر است، شاید در ماه های اول کاری خود با مکتوب نکردن اطلاعات خود دچار مشکل خاصی نشوید،اما قطعا طی ماه ها آتی کسب و کار فروشگاه شما به دلیل عدم وجود یک حسابداری و عدم رسیدگی به امور حسابداری فروشگاهتان دچار ضرر بسیار زیادی میشود.به طور کلی میتوان گفت آینده مالی فروشگاه شما وابستگی زیادی به واحد حسابداری دارد.

در حال حاضر در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از نرم افزار فروشگاهی برای رسیدگی به امور حسابداری استفاده میشود.این نوع نرم افزارهای حسابداری بیانگر رونق و ارتقا تکنولوژی در این زمینه است.
بنابراین می توان گفت استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان می تواند یکی از ساده ترین و بهترین روش های محاسبه هزینه ها و فروش کسب و کار شما باشد.

استفاده از سیستم های حسابداری فروشگاهی می تواند در موارد زیر مفید باشد :

۱_ گزارش دهی به فروشنده

۲_ پیگیری و مدیریت فروش

۳_ ارتباط با مشتری و مدیریت آن

۴_ سیستم مدیریت موجودی صندوق

معرفی نسخه های مختلف نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه :
نرم افزار حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری بوتیک و پوشاک:
نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه در نسخه های مختلفی ارائه می شود. یکی از نسخه های کاربردی آن ، نرم افزار حسابداری پوشاک می باشد. این نسخه برای فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش مناسب است. استفاده از این نسخه برای فروشگاه ها موجب افزایش سرعت و دقت در عملیات مالی و خرید و فروش فروشگاه خواهد شد. برای معرفی هر کالا ویژگی های مختلفی مانند سایز، برند، رنگ و … وجود دارد که می توان کالا ها را بر اساس آن ها تعریف کرد. برای هر کالا بهتر است این ویژگی ها را تعریف کرد تا بتوان برای کالایی مانند لباس های زنانه مقادیری مانند ” خارجی تهران صورتی large ” تعریف کرد.

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت و هایپر مارکت :
این نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده، مناسب سوپرمارکت ها می باشد. از این نسخه فروشگاهی می توان برای افزایش سرعت و دقت در عملیات فروش و کنترل کالاها در فروشگاه بهره گرفت. بروزرسانی قیمت کالاها در سریع ترین زمان و به ساده ترین روش به هنگام فروش ، قابل انجام است. همچنین می توانید فاکتورهای مختلفی پاپ نمایید مانند فاکتورهای فروش با ستون قیمت روی کالا، فاکتور قیمت فروشگاه و …. قابلیت شناسایی کالاها توسط بارکدخوان و خواندن اطلاعات از طریق ترازوهای دیجیتال امکان صدور فاکتور فروش را بیش از پیش دقیق تر و سریع تر ساخته است.
نرم افزار حسابداری آرایشی و بهداشتی :
یکی از نرم افزار های کاربردی برای فروشگاه های و کسب و کار های در زمینه آرایشی و بهداشتی ، نرم افزار حسابداری چرتکه می باشد. در این نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده،تعداد زیادی کالا به همراه بارکد آنها ثبت شده است. همچنین می توانید در سریع ترین زمان و ساده ترین روش قیمت کالاها را بروز نمایید.
نرم افزار حسابداری قنادی ، آجیل و خشکبار :
فروشگاه ها و کسب و کار هایی که در زمینه آجیل ، قنادی و خشکبار فعالیت می کنند می توانند برای افزایش سرعت و دقت در عملیات فروش، نرم افزار حسابداری استفاده نمایند . این نرم افزار حسابداری قابلیت اتصال به انواع بارکدخوان، ترازوهای دیجیتال و دستگاه هایی کارتخوان بانک ها را بصورت آنلاین و لحظه ای دارد. در این نرم افزار حسابداری گزارش های متنوعی روی کالاها مانند پر فروش ترین، پر سودترین و … در بازه های زمانی مختلف وجود دارد.

نرم افزار حسابداری لوازم یدکی خودرو :
یکی از نرم افزار های کاربردی در زمینه حسابداری فروشگاهی ، نرم افزار حسابداری لوازم یدکی خودرو می باشد که این نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده موجب افزایش سرعت و دقت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالاها می باشد. در این نرم افزار، بروزرسانی قیمت قطعات با ساده ترین روش و سریع ترین زمان در هنگام فروش امکان پذیر می باشد. همچنین می توانید بصورت دستی یا اتوماتیک از اطلاعات پشتبان گیری داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار می توانید قیمت کالاها را بروزرسانی نمایید و عملیات مختلف بانکی مانند وصول، استرداد چک، واگذاری و…. داشته باشید.

نرم افزار حسابداری ابزار یراق آلات ساختمانی :
یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی ساده دیگر ، نرم افزار حسابداری برای فروشگاه های ابزار و یراق آلات ساختمانی می باشد . این نرم افزار موجب افزایش سرعت در عملیات فروش خواهد شد و بدون صرف زمان می توانید کالاهای مختلفی برای فروشگاه تعریف نمایید. همچنین گزارش های متنوعی برای سود و زیان کالاها و میزان بدهکاری و بستانکاری طرف حساب ها در بازه های زمانی مختلف می توان تهیه کرد.
چهارشنبه 26 بهمن 1401 - 14:43

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو