طراحی لباس >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
nasim_66
آفلاین

ارسال‌ها :17
عضويت: 11 /2 /1401
طراحی لباس

طراحی لباس با استفاده از سایزهای استاندارد و برای تولید انبوه پوشاک انجام می‌شود. این پوشاک برای عرضه به عموم افراد جامعه آماده می‌شوند. یعنی همان لباس‌هایی که اکثرمان از فروشگاه‌ها و مزون‌ها می‌خریم. لباس‌هایی که خاص شما دوخته نشده‌اند و ممکن است افراد بسیاری را ببینید که لباسی شبیه لباس شما به تن دارند. البته یادتان باشد که این چیزی از ارزش‌هایتان کم نمی‌کند!
همان‌طورکه گفتیم طراحانِ لباس‌های آماده از اندازه‌های استاندارد استفاده می‌کنند و به همین خاطر این لباس‌ها معمولا بعد از دوخت به پرو کردن و تغییرات اساسی نیازی ندارند. در این بخش از الگوهای استاندارد، ماشین‌آلات دوخت و تکنیک‌های دوخت و تولید سریع استفاده می‌شود. به همین دلیل هزینه‌ها و قیمت نهایی بسیار پایین‌تر از بخش دوخت سفارشی است.
[align=justify]آموزش طراحی لباس و طراح لباس شدن از آن آرزوهایی بود که حتی توی خواب هم دست از سرش برنمی‌داشت. یادم هست که همیشه از یک تردستی حرف می‌زد، شاید هم یک معجزه! از دید او جریان انتقال ایده‌های ذهنی روی کاغذ و عینیت بخشیدن به تمام این طرح‌های دو بعدی با کمک پارچه‌های رنگارنگ به یک معجزه شبیه بود![/align]

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو