>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
seoroze2022
آفلاین

عضويت: 6 /4 /1401
مزایای خدمات سئو سایت

مزایای خدمات سئو چیست؟ سئو نسبت به تبلیغات cpc مزایایی دارد که برخی از آنها عبارت‌اند از:سئو اثری ماندگار دارد!مجموعه کارهایی که تحت عنوان سئو بر روی سایت انجام می‌شود منطبق بر اصول و قوانینی است که برای گوگل مهم است؛ بنابراین زمانی که گوگل بر اساس زحماتی که برای سئو سایت می‌کشید جایگاه خوبی در صفحه اول به شما می‌دهد به‌راحتی و به‌سرعت این جایگاه را از شما پس نمی‌گیرد. فقط کافی است که دست از بهینه‌سازی برندارید.سئو مقرون ‌به‌صرفه استدرست است که سئو هم هزینه دارد، دستمزد سئوکار، هزینه‌های آف پیج و … اما در درازمدت سئو ارزان‌تر از cpc است. زیرا زمانی که در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید دیگر نیازی به هزینه نیست تا مدت‌ها می‌توانید ترافیک ارگانیک جذب کنید.ثبات ترافیک ارگانیک با سئوزمانی که با استفاده از خدمات سئو وب‌سایت شما به صفحه اول گوگل می‌رسد ترافیک ارگانیک جذب می‌کند و تا زمانی که در این جایگاه باشد این ترافیک ثبات خواهد داشت.
seoroze2022
آفلاین

عضويت: 6 /4 /1401
پاسخ 1 :
من برای کسب و کار خودم که یک فروشگاه اینترنتی فروش کفش و کیف هست از خدمات سئو استفاده کردم با اینکه قیمت سئو اولش برای من قابل توجه بود ولی بعد از یه مدت کوتاه چندین برابر هزینه سئو که کرده بودم برای کسب و کارم سود به وجود آورد.
چهارشنبه 08 تیر 1401 - 12:29

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.

جذب نیرو