>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
pishromoshaver
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 29 /3 /1401
بزرگترین مرکز فروش عمده چسب

چسب آکواریوم یا همان چسب سیلیکون که از ترکیب سیلیکون و اکسیژن ساخته شده است، به روش پلیمری و مواد آلی قابل استفاده هستند و از نظر ساختار مولکولی بافتی محکم و پایداری دارند. چسب آکواریوم از دسته خانواده چسب های مایع می باشد که به صورت ژل مانند، عمل می کند لذا چسب های آکواریومی به دلیل چسبندگی و ماندگاری بالا و همچنین عایق بندی، برای هر نوع شرایط آب و هوایی مناسب می باشند. به گفته مرکز فروش چسب عمده مقاومت چسب سیلیکون باعث شده تا بیشتر در ساخت آکواریوم از آن ها استفاده شود و در هنگام برخورد با آب کاملا بی خطر باشند. لازم به ذکر است که برای استفاده از چسب های سیلیکونی باید به مدت 5 تا 7 دقیقه صبر کنید تا بتواند بر روی سطح مورد نیاز به خوبی خشک شود.
چسب سیلیکون دارای کاربردهای مختلفی است. این چسب دارای قابلیت کشسانی در خود هستند که در هنگام استفاده از آن ها باید دقت داشت که با فشار کمی روی سطوح تزریق شود. یکی از مهم ترین کاربردهایی که چسب سیلیکون دارد برای ساخت آکواریوم شیشه ای استفاده می شود که میتوان ورقه ها را به راحتی به هم چسباند. همچنین قابلیت استفاده در ساختمان سازی به ویژه استفاده در نمای کامپوزیت برای تعمیرات و بازسازی نما را دارد و برای پر کردن سوراخ و ترک های سرویس بهداشتی مناسب اند. چسب سیلیکون مقاومت خوبی در برابر فشار زیاد و برخورد با آب را در خود دارد. از چسب سیلیکون ارزان برای متصل کردن آب بندی قطعات بدنه استفاده می شود که پایدار در برابر رطوبت و نفوذ آب از کاربرد مهم این چسب می باشد.
نمایندگی چسب آکواریوم برندهای مختلفی از این چسب را در بازار توزیع می کنند که شامل چسب آکواریوم پمادی جی مکس در حجم های 30 و 200 میل، چسب سیلیکون پمادی سناسیل، چسب ویتو 70 درصد و چسب سوپر سیلیکون غفاری می باشد که دارای ویژگی انعطاف پذیری بالا و تولید در رنگ بندی های مختلف و همچنین مقاوم در برابر فشار و آب و هوای سرد و گرم است.
یکشنبه 29 خرداد 1401 - 02:46

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو