>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
simagarrrr
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 22 /3 /1401
طراحی سایت حرفه ای و اصولی

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای اولین قدم برای کسب درامد آنلاین است و اگر از قدم اول روند سایت تان درست پیش نرود ممکن است سایت شما با مشکل مواجه شود و َآن پیشرفت و ارتقایی که مدنظرتان است را نتوانید به دست بیاورید.شما میتوانید با شرکتی حرفه ای با افراد متخصص در این زمینه پیشرفت کنید.
2 نکته مهم که در طراحی سایتی حرفه ای باید رعایت شود
1.سئو سایت
سایت حرفه ای باید بهینه سازی شده باشد این بهینه سازی که همان سئو است باید در تمام قسمت های سایت تان رعایت شده باشد.
یکی از قدم های اولیه نوشتن مقالات مرتبط با کلمات کلیدی سایت تان است که کاربر بعد از جستجو کلمه کلیدی مرتبط با سایت شما ، سایت تان را در 10 نتیجه اول جستجو که همان صفحه اول جستجو در مرورگر گوگل است مشاهده کند.
2.UI/UX سایت
UI مخفف عبارت User Interface Design به معنای طراحی رابط کاربری است. در واقع UI طراحی بخشی از وب‌سایت یا اپلیکیشن است که کاربر آن را مشاهده می‌کند و بیشتر به جنبه‌ی گرافیکی موضوع می‌پردازد. اینکه ظاهر هر بخش به چه صورت باشد تا جلوه‌ی مناسبی به وب‌سایت دهد را طراح بخش UI مشخص می‌کند.برای مشاهده خدمات ما میتوانید از لینک زیر بهره ببرید.
https://www.modara.ir/fa/news/192338/UX
مخفف عبارت User Experience Design به معنای طراحی تجربه‌ی کاربری است. به احساسات و راحتی کاربر حین کار کردن با اجزای مختلف سایت گفته می‌شود و جوانب تعامل کاربر را با هر بخش در نظر می‌گیرد. اینکه وب‌سایت ما طوری طراحی شده باشد که هر بخش به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد و برای کار کردن با هر قسمت آسودگی و راحتی کاربر در نظر گرفته شود اینها مسائلی از طراحی UX‌ هستند. برای مشاهده خدمات ما میتوانید از لینک زیر بهره ببرید.
https://b2n.ir/h91588
گرچه این دو مفهوم معنایی مجزا دارند اما در طراحی این دو مکمل هم هستند و به کمک هر دو مورد می‌توان طراحی زیبا و کاربردی داشت. ممکن است با وب‌سایتی مواجه شده باشید که از نظر ظاهر بسیار جذاب به نظر برسد اما موقع کارکردن با آن نظرتان به کلی در مورد سایت تغییر کند! مثلا اگر بخواهید یک مقاله‌ی مشخص از آن سایت را بیابید ولی دکمه‌ی جستجو را پیدا نمی‌کنید! آن وقت است که ارزش UX طراحی مهم به نظر می‌رسد.
نکته‌ی قابل توجه این است UI و UX دو بعد جدایی ناپذیر طراحی هستند. زمان‌های زیادی پیش می‌آید برای داشتن تجربه‌ی کاربری بهتر باید رابط کاربری و ظاهر را تغییر داد و هر تغییری در UI در تجربه‌ی کاربری تاثیر دارد.همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر از خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.
https://b2n.ir/a83395
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی هم برای کسب و کارهایی که مکان فیزیکی برای فروش دارند و هم برای اشخاصی که علاقمند به فروش آنلاین هستند مناسب است شما با داشتن سایت فروشگاهی که به درستی طراحی شده باشد فروش بالایی داشته باشید و کسب و کار آنلاین خودتان را ارتقا دهید. حال میخواهیم به این نکته بپردازیم کهسایت فروشگاهی که به درستی طراحی شده باشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

یکشنبه 22 خرداد 1401 - 15:04

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو