>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
neginporhaghdadi
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 21 /3 /1401
طراحی سایت حرفه ای شرکتی و فروشگاهی

طراحی سایت
طراحی سایت بهترین راه برای ارتقا و پیشرفت دادن شغل تان است شما با طراحی سایت حرفه ای میتوانید درآمدتان را افزایش دهید و همچنین به شناخته شدن برندتان نیز کمک کنید.
امروزه با افزایش استفاده از اینترنت ، داشتن سایت برای کسب و کار شما از مهم ترین کارهایی هست که باید انجام دهید. زیرا با افزایش استفاده از اینترنت خرید و فروش آنلاین و خدمات آنلاین با افزایش چشمگیری روبه رو شد و دیگر افراد برای کارهای خود از سرچ در مرورگرها استفاده منیکنند پس شما میتوانید با طراحی سایتی حرفه ای شغلی حرفه ای داشته باشید و خدمات خودتان را به بهترین نحو به مشتریان تان نمایش دهید.
از جمله از مواردی که در طراحی سایت بسیار مهم است، طراحی سایتی ساده است .
سایت ساده سایتی است که مشتری بتواند به راحتی با قسمت های مختلف آن تعامل برقرار کند است این یعنی سایت شما در نگاه اول باید ظاهری ساده برای کاربر داشته باشد تا در قسمت های مختلف سایت به راحتی بتواند وارد شود و با سایت شما تعامل داشته باشد ولی از نظری هم باید پر محتوا باشد یعنی برای خدمات شما قسمت هایی وجود داشته باشد که کاربر به راحتی بتواند بفهمد سایت شما در چه زمینه ای میتواند به مشتری هدف تان کمک کند.در ادامه به توضیح انواع سایت میپردازیم.همچنین شما میتوانید برای مشاهده خدمات ما و همچنین اطلاعات بیشتر در این باره از لینک زیر بهره ببرید.

http://foxsheets.com/UserProfile/tabid/57/userId/93365/Default.aspx
انواع طراحی سایت
1.طراحی سایت شرکتی
2.طراحی سایت فروشگاهی
3.طراحی استارت آپ

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی میتواند در زمینه معرفی شرکت شما ، معرفی محصولات شما و معرفی خدمات شما باشد همچنین شما میتوانید با طراحی سایت شرکتی با رقبا خود رقابت کنید و نگاهی حرفه ای از خود در بین مشتریان تان بجای بگذارید. همچنین میتوانید برای مشاهده خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.
https://www.animemusicvideos.org/members/members_myprofile.php?user_id=1209252
طراحی سایت فروشگاهی
همین که نام طراحی سایت فروشگاه را میشنوید برند دیجی کالا در ذهن تان نقش می بندد، بله درست است دیجی کالا نیز یک سایت فروشگاهی است که فقط با ارائه خدمات فروش آنلاین جایگاهی معتبر برای خود ایجاد کرده است. شما هم میتوانید با داشتن سایت فروشگاهی کسب و کار خودتان را رونق بدهید و فروش آنلاین داشته باشید.همچنین برای مشاهده خدمات ما از لینک زیر بهره ببرید.
http://edu.fudanedu.uk/user/neginporhaghdadi/
سئو سایت
سئو سایت یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید، شاید برای همه شماها پیش بیاید که سئو یعنی چی؟ وقتی نام یک شرکت یا خدماتی را در گوگل سرچ میکنید اصولا اولین سایتی که در صفحه سرچ پدیدار شود توجه شمارا جلب کرده و همان اولین لینک را کلیک میکنید و اگر آن سایت خدماتی که شما میخواستید را ارائه میداد خدماتتان را از همان سایت گرفته و سرتغ دیگر سایت ها نمیروید. ولی اگر سایت اول صفحه جستجو گوگل شمارا به خواسته تان نرساند شما به دیگر سایت های موجود در همان صفحه ی اول سرچ می پردازید، دقیقا همین جا اهمیت سئو به چشم میاد .
سئو یعنی بهینه سازی سایت شما تا زمانی که کلمه کلیدی سایت تان در صفحه هات مرورگر جستجو شد جز ده سایت برتر جستجوی مرورگر باشید همچنین شما میتوانید برای مشاهده خدمات ما و همچنین اطلاعات بیشتر در این باره از لینک زیر بهره ببرید.
https://www.hwwc.mg/discussion/forums/users/neginporhaghdadi

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو