>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
rubicala
آفلاین

ارسال‌ها :4
عضويت: 11 /9 /1400
نحوه استفاده از رول دور چشم

نحوه استفاده از رول دور چشم


  • قبل از استفاده از کرم دور چشم، همانند مراقبت از صورت باید از تمیز بودن چشم و اطراف آن مطمئن شد. آرایش چشمتان را ابتدا به آرامی با پاک کننده آرایش چشم پاک کنید. قبل از انجام این کار از تمیز بودن دستان خود اطمینان حاصل کنید.

  • برای استفاده باید از مقدار کافی کرم دور چشم استفاده شود. این مقدار بسته به چگالی محصول مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل ، توجه به دستورالعمل استفاده از محصول ضروری است.

  • رول بی بی کرم دور چشم گارنیر 5 در 1 با حرکت رول به راحتی در اطراف چشم پخش می شود. ناحیه دور چشم که محل پخش کرم است از زیر ابرو شروع می شود وتا روی استخوان گونه ادامه می یابد.

  • در هنگام آرایش نیز می توان از کرم دور چشم استفاده کرد. اگر قبل از استفاده از کانسیلر، ناحیه زیر چشم را با کرم مرطوب کنید، از خشک شدن کانسیلر جلوگیری می کند.


هنگام انتخاب کرم دور چشم، باید به ساختار و وضعیت رطوبت پوست، سن و میزان چروک اطراف چشم توجه کرد.برای از بین بردن چین و چروک هایی که در سنین جوانی ایجاد می شوند ، می توان جایگزین های کرم بر پایه آب و سبک را انتخاب کرد و کسانی که سن بیشتری دارند باید از کرم های دور چشم استفاده کنند که دارای خواص ضد پیری، بازسازی کننده سلول ها و ضد پیری پوست هستند.[QUOTE]منبع: فروشگاه لوازم آرایشی روبیکالا https://rubicala.com/[/QUOTE]

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو