>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
mgiraniann
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 25 /8 /1400
چطور تعمیرگاه ام جی مناسب خودرو خود را پیدا کنیم؟

زمانی که قصد تعمیر MG راداری باید قبل از همه چیز تمرکز خود را روی کیفیت کار تعمیرگاه مورد نظر بگذاریم. در بسیاری از موارد مشتریان به دلیل به صرفه بودن قیمت سراغ تعمیرگاه MG می روند که کمترین قیمت را به آنها پیشنهاد می‌ دهد. این در حالیست که در بسیاری از موارد در اختیار نداشتن قطعات یدکی مناسب و تعمیرکار آشنا با ساختار خودرو ام جی، بسیاری از افراد فعال در این عرصه، توانایی تعمیر و نگهداری اصولی از خودروها را نخواهند داشت.

اولین پارامتری که در زمان انتخاب تعمیرگاه ام جی باید مد نظر داشته باشید، این است که حتماً باید برای تعمیر خودروی شما از لوازم یدکی و قطعات اصلی استفاده کنند. چرا که در غیر این صورت به مرور زمان شاهد آسیب رسیدن به سایر بخش‌ ها و کاهش عملکرد خودرو خواهید بود. این موضوع در طولانی مدت افزایش هزینه‌ های مورد نیاز برای نگهداری ام جی را در پی خواهد داشت.

تعمیرکار ام جی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
از آنجایی که ساختمان داخلی خودروهای ام جی با سایر نمونه‌ های خودرو موجود در ایران متفاوت هستند، فرد تعمیرکار باید تسلط و آشنایی کامل با تمامی مدل‌ های خودرو‌های این برند داشته باشد. معمولاً در بهترین حالت وقتی شما سراغ نمایندگی ام جی می‌ روید، تعمیرکاران ای در اختیار شما قرار می‌ گیرند که دوره‌ های آموزشی مختلف در خصوص روند تعمیر ام جی را گذرانده‌ اند. همین موضوع به آنها کمک می‌ کند تا در زمینه عیب یابی و تعمیر خودروی شما بهتر عمل کنند.

از سوی دیگر تعمیرکاران باید حتماً برای انجام کارهای خود سراغ لوازم یدکی اصل و اورجینال بروند. چرا که این موضوع در نتیجه نهایی کار آنها بسیار اثرگذار است. در پایان این بخش نیز باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که یک تعمیرگاه یا مرکز ارائه خدمات نگهداری ام جی، بعد از عیب یابی باید فاکتور نهایی را برای مشتری صادر کند. اگر به چند تعمیرگاه با ویژگی‌ های گفته شده برخوردید، این امکان را خواهید داشت که با بررسی و مقایسه هزینه تعمیر و نگهداری خودرو ام جی بین آنها انتخابی درست داشته باشید.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو