>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
bbqmehr23
آفلاین

ارسال‌ها :3
عضويت: 12 /7 /1400
کدام باربیکیو برای شما و باغ شما مناسب است؟


برای ما که بیش از یک باربیکیو در تابستان دوست داریم ، ایده کباب پز دائمی و داخلی می تواند جذاب باشد. به هر حال ، ساختن یک مکعب آجری با فضای کافی برای کبابی کاری است که اکثر متخصصان DIY می توانند بعد از ظهر آن را انجام دهند ، در حالی که کسانی از ما که یک آجرچی یا سازنده دستی داریم که به آنها اعتماد داریم ، می توانیم آنها را برای انجام کار مجبور کنیم. به

تنها چیزی که شما نیاز دارید گوشه کوچکی از باغ است که تا حد زیادی در برابر باد محافظت شده است ، تعدادی اسلب برای پایه ، آجر و ملات. شما به سادگی صفحات بتنی را روی یک ماسه قرار داده و سپس بر روی آن می سازید. تعادل بین نزدیک بودن به خانه یا محل نشیمن برای راحتی و فاصله بسیار زیاد برای ایمن بودن را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که هنگام غذا خوردن غذاخوری ها از دود پوشیده نمی شوند. اندازه را در حدود اندازه کوره هایی که می خواهید استفاده کنید ، قرار دهید.

همه چیزهایی که برای این کار نیاز دارید در خرده فروشی جعبه بزرگ DIY محلی شما به همراه ذغال سنگ و چراغ های آتش برای شروع پخت و پز در دسترس خواهد بود. اکثر مردم تصمیم می گیرند کباب دائمی خود را به شکل “E” بزرگ بسازند ، که به شما امکان می دهد فضایی برای پخت و پز و فضایی برای ذخیره یا تهیه غذا نیز فراهم کنید. همچنین می توانید کباب پزهای بنایی آماده تهیه کنید که می توانند در جای خود محکم شوند.

https://barbeq.kowsarblog.ir/
چهارشنبه 21 مهر 1400 - 09:53

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو