>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
toseafraz
آفلاین

ارسال‌ها :5
عضويت: 6 /5 /1399
کاربرد های متنوع سقف های کشسان

سقف کشسان یکی از انواع سقف های کاذب است. متریال این سقف نوعی پارچه(فیلم) با ویژگی های منحصر بفرد است. وزن این فیلم بسیار کم بوده و جالب آن است که تحمل وزن 150 تا 200 کیلوگرم در هر متر مربع را دارد. ضد آب بوده و در فضاهای مرطوب بسیار پرکاربرد است. در برابر حرارت زیاد شعله ور نمی شود. نصب آن سریع و آسان است و حتی در بسیاری از مواقع لازم به خارج کردن وسایل و چیدمان ها نیست. عمر آن بسیار طولانی بوده و می توان گفت که مادام العمر است. دارای تنوع محصول است و با توجه به نیاز هر فضا می توان از محصول متناسب تر استفاه نمود.

سقف کشسان به عنوان ساده ترین و ارزان ترین راه برای تنظیم سقف و نظم دادن به آپارتمان و انواع فضاهای اداری، تجاری، استخر و… شناخته می شود. سقف کشسان یک سیستم سقفی معلق است که از دو مؤلفه اساسی تشکیل شده است: یک غشای پارچه ای سبک از جنس PVCکه قابلیت کشسانی داشته و می توان آن را کشید تا به اندازه مورد نظر برسد. این کار به وسیله حرارت دادن سقف کشسان از فاصله و با مدت زمان مناسب صورت می گیرد. تا بر روی پروفیل های مخصوصی که کار گذاشته شده است قرار بگیرد.

این پروفیل ها با نام ریلینگ آلومینیومی شناخته می شوند که دومین مؤلفه مهم در نصب سقف کشسان است. علاوه بر سقف، این سیستم می تواند برای پوشش های دیواری، دیافراگم های نوری، پانل های شناور، نمایشگاه ها و در مدل های خلاقانه دیگر استفاده شود. پوشش کشسان شرایطی را محیا می کنند تا با استفاده از یک پشتیبانی پس زمینه اختصاصی ، انواع مختلفی از لامپ های نوری، و روشنایی ها را در آن ها کار بگذارید.

کاربرد های متنوع سقف های کشسان
انواع سقف های کشسان کاربردهای متفاوتی دارند. بسته به محل مورد نظر و شرایط اصلی خود، می توانید تصمیم بگیرید که از چه نوعی از این سقف ها بهرمند شوید، زیرا از این طریق می توان برنامه ای مناسب برای انواع نیازها ارائه داد.

به عنوان مثال سقف کشسان لاکر و یا آینه ای شبیه مواد استیل از پیش آماده، ضد آب بوده و مانع بخار می شود و از اینكه بخارهای خورنده از سقف به داخل پوسته و فولادهای فوق عبور کنند جلوگیری می کند. با این حساب سقف کشسان لاکر با خاصیت آینه ای همچون یک سیستم استیل سقف از نظر ایده آلی متناسب با محیط استخر است و با طیف گسترده ای از رنگ ها، افزایش بازتاب نور، وزن فوق العاده سبک، شکل پذیری و فرم دهی متنوع، افزایش آکوستیک، تعمیر و نگهداری رایگان و بازیافت 100٪ محصول به منابع خلاقیت شما می افزاید.

همچنین سقف های براق لاکر یا آینه ای باعث افزایش ارتفاع اتاق می شوند. این یک گزینه عالی برای اتاق هایی با سقف کوتاه است. اما هنگام نصب چنین سقف هایی در فضاهای باریک، به عنوان مثال در یک راهرو، مراقب باشید. با توجه به اثر بازتاب، ممکن است اعوجاج نسبت ها اتفاق بیفتد و محیط باریک تر به نظر برسد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو