>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
sere
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 6 /2 /1399
راه های افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان در سایت های درج آگهی

- ایجاد لینک:
برای اینکه میزان بازدید و ترافیک سایت را افزایش بدهید، می توانید از ایجاد لینک استفاده کنید. هر چه تعداد این لینک ها بیشتر باشد، آگهی شما در موتورهای جستجو امتیاز بهتری کسب می کند. این کار باعث می شود میزان ترافیک و بازدید سایت های درج آگهی افزایش پیدا کند.

زمانی که شما از لینک استفاده می کنید اگر کلمه کلیدی مورد نظر در موتورهای جستجو سرچ شود، آگهی تبلیغاتی شما در صدر مطالب قرار می گیرد. اگر بتوانید میزان ترافیک سایت خود را افزایش بدهید، میزان بازدید شما افزایش می یابد در نتیجه میزان فروش محصولات نیز افزایش می یابد.

- اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی:
یکی دیگر از راه های افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان، اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی است. برای این کار می توانید بر روی چهار لینکی که در زیر صفحه آگهی به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر و ... قرار دارد، کلیک کنید و آگهی مورد نظر را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

در حال حاضر اینستاگرام یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی است. می توانید از دوستان خود بخواهید تا لینک آگهی شما را در صفحه شخصی خود قرار بدهند یا این که در اینستاگرام عضو باشید و دارای یک صفحه شخصی باشید و لینک آگهی خود را در آن قرار بدهید. هر چه میزان اشتراک گذاری آگهی شما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد، میزان دیده شدن شما قطعاً بیشتر خواهید شد. همچنین ارزش آگهی شما نزد موتورهای جستجو بیشتر خواهد شد و رتبه بهتری را دریافت خواهید کرد.

- درج مجدد اگهی:
یکی دیگر از راه هایی که باعث افزایش بازدید آگهی در سایت های درج آگهی می شود، استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی است. سایت های مختلفی هستند که شما می توانید به صورت رایگان در آنها آگهی خود را منتشر کنید. یکی از این سایت های درج آگهی به صورت رایگان، سایت دارکوب است. شما می توانید در این سایت آگهی خود را به طور مجدد درج کنید.

برای این کار می توانید به کنترل پنل بروید و آگهی خود را مجدداً بارگذاری کنید. درج دوباره آگهی باعث می شود آگهی شما در قسمت بالای لیست به نمایش گذاشته شود. بنابراین بدون درج مجدد آگهی می توانید میزان ترافیک سایت خود را افزایش بدهید.

- اطلاعات مربوط به آگهی را به صورت کامل تکمیل کنید:
زمانی که شما تمام اطلاعات آگهی خود را در زمان بارگذاری آگهی در سایت های درج آگهی کامل می کنید، این کار باعث تأثیر مثبت بر روی رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو می شود. در واقع کامل بودن آگهی باعث جلب توجه کاربران بیشتری خواهد شد. بهتر است اطلاعات آگهی خود را به صورت کامل بنویسید و یک عکس مناسب برای آن انتخاب کنید.

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، هیچ وقت دو یا چند آگهی را با عنوان و توضیحات تکراری درج نفرمایید. زیرا این کار باعث کاهش رتبه و تعداد بازدید کنندگان آگهی خواهد شد. بنابراین برای بهتر دیده شدن هر آگهی را فقط یک بار منتشر کنید.

- انتشار آگهی در سایت های مختلف:
مورد دیگری که برای افزایش بازدید آگهی باید به آن توجه داشته باشید این است که برای هر سایت، آگهی مختص به خود ایجاد کنید. این کار باعث می شود آگهی شما دارای جذابیت بیشتری شود و در نتیجه مخاطبین بیشتری را به سمت خود جلب کند.

- درج آگهی در سایت های پربازدید:
برای این کار باید سایت های پربازدید را شناسایی کنید. قرن حاضر به قرن ارتباطات معروف است و بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری و دلایل متعدد خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. بنابراین یکی از راه های دیده شدن، بارگذاری آگهی در سایت های درج آگهی پربازدید است. بسیاری از شرکت ها و مؤسسات در زمان راه اندازی از طریق تبلیغ در سایت های پربازدید محصولات خود را به سایرین معرفی کرده اند. این روش دارای چند مزیت است که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

با استفاده از این روش در مدت زمان کمتری به بازدید کنندگان بیشتری دست پیدا می کنید. بنابراین استفاده از این روش باعث افزایش بازدید آگهی می شود.

در این روش می توانید با طراحی اصولی تبلیغات، برندسازی کنید و با استفاده از بازاریابی آنلاین خدمات و محصولات خود را به افراد بیشتری در سطح جهان معرفی کنید و میزان فروش محصولات خود را افزایش بدهید.

سایت های پربازدید معتبر هستند و شما می توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید و با پرداخت هزینه کمتری تبلیغ خود را در دید عموم قرار دهید.

این کار باعث می شود برند شما در ذهن مخاطبین حک شود و به راحتی شما را از یاد نبرند.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو