>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
comreg
آفلاین

ارسال‌ها :6
عضويت: 11 /4 /1397
موقعیت تجاری مناسب برای ثبت شرکت در دبی

امارات متحده عربی که دبی در آن واقع است، نزدیک ترین کشور به ایران است که دارای رشد بی سابقه در زمینه تجارت بین الملل بوده و می تواند به عنوان مقصد شما برای ثبت شرکت شناخته شود. این کشور یکی از سریعترین رشدهای اقتصادی را دارد و دارای بالاترین استانداردهای تجاری برای ثبت بسیاری از شرکتهای بزرگ منطقه ای می باشد. بسیاری از ایرانیان در دبی، به خاک دبی به مانند قطعه ای از خاک ایران نگاه می کنند.

امروزه سرمایه های زیادی از هر جای جهان وارد دبی شده و با همکاری مهمترین شرکتهای عربی، عمارتهای بزرگی در این شهر ظاهر شده اند. ایرانیان از جمله افرادی هستند که در تامین سرمایه برای ساختن دبی، سهیم بوده اند. بخصوص به دلیل تحریمهای جدید، تجار ایرانی تلاش کره اند دفتر یا شرکتی را در این شهر تاسیس کنند. در امارات متحده عربی سرمایه های عظیم منطقه ای و جهانی در حال گردش است و بیشتر برندهای بزرگ جهانی و نشانهای شرکتهای عظیم بین المللی در آن وجود دارند که مطابق آمارهای به دست آمده نزدیک به 50 هزار شرکت و موسسه ایرانی در دبی فعالیت دارند. گفته می شود که حجم سرمایه گذاری ایرانیان در دبی طی دو هفته گذشته فراتر از 200 میلیارد بوده است.

بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت، ثبت یک شرکت و پیشبرد اهداف از طریق فعالیتهای تجاری تحت عنوان شرکت ثبت شده است. با انجام فعالیت در قالب یک شرکت، امور تجاری و غیر تجاری شکل قانونی و حقوقی به خود گرفته و از اعتبار بیشتری برخوردارند. افراد حقیقی و حقوقی به دلیل اعتبار شرکت تمایل بیشتری به همکاری با شرکت ثبت شده دارند.

معمولا دو حوزه قانونی برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی وجود دارد. اداره توسعه اقتصادی که مسؤلیت صادر کردن پروانه های تجاری ثبت شرکت را به عهده دارند. بعد از تعیین نوع فعالیت بسته به نوع شرکت گواهی مربوط صادر می شود. مانند گواهی تجارت و تجارت عمومی به منظور صادرات و واردات. گواهی مشاوره برای انواع مشاوره سرمایه گذاری و مهندسی، گواهی فروشگاه، صنعتی و غیره.

مزایای ثبت شرکت در دبی:
دریافت امتیازات قانونی از کشور امارات.
حمایت از قوانین کلیه طرفین شرکت.
برخورداری از مالکیت صد در صدی در مناطق تجاری.
اخذ نمایندگی از اشخاص حقیقی به اعتبار برخورداری از سیستم قابل اعتماد و ثابت.
دریافت اعتبارات دولتی مانند وامهای بانکی و مجوزهای مورد نیاز.
برخورداری از نظام تجاری آزاد.
معافیت از مالیات در شرکتهای سهامی.
انتخاب مدیران شرکت با هر ملیتی (مدیر می تواند یک شخصیت حقوقی یا حقیقی باشد).
داشتن حساب بانکی آنلاین بدون نیاز به ویزا.
عدم نیاز به ارایه گزارش های بازرسی سالانه.
خرید ملک بدون نیاز به پاسپورت یا ویزا تحت عنوان شرکت بین المللی و معافیت از پرداخت هزینه انتقال.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو