>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
pouriaci
آفلاین

ارسال‌ها :4
عضويت: 14 /11 /1398
انواع کانکس های دو طبقه

کانکس های دو طبقه تقریباً در همه جا کاربرد دارند. از این کانکس ها می توان در کارگاه های مهندسی، کارگاه های صنعتی و حتی در باغ ویلاهای شخصی استفاده کرد. به طور کلی در هر جایی که مشکل کمبود فضا وجود داشته باشد، می توان از کانکس های دو طبقه بسته به کاربرد مورد نظر استفاده کرد.
کانکس دو طبقه مدیریتی
این نوع از کانکس ها برای اتاق مدیران، همایش ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.
کانکس دو طبقه کارگاهی
این نوع از کانکس دو طبقه برای دفاتر کارکنان کارگاه و برنامه ریزی های کارگاهی استفاده می شود. در کارگاه های صنعتی که وسایل و ابزار آلات زیاد هستند و در عین حال نیاز به فضایی برای استقرار مهندسان و استراحت کارکنان می باشد، استفاده از کانکس های دو طبقه بهترین گزینه است. با استفاده از کانکس دو طبقه فضای کمتری در محوطه کارگاه اشغال می شود.
کانکس دو طبقه ویلایی
از این نوع کانکس ها در ویلاهایی که مساحت کمی دارند و مقصود این است که از این مساحت کم حداکثر استفاده صورت گیرد، استفاده می شود. ممکن است زمینی برای ساخت ویلا انتخاب شده باشد و به دلیل کمبود مساحت زمین و نیاز به ساخت فضای مسکونی بیشتر درون این ویلا باشد، در این صورت می توان از کانکس های دو طبقه استفاده کرد. کانکس های دو طبقه علاوه بر ایجاد فضای بیشتر مساحت کمتری را هم از زمین اشغال می کنند و می توان از باقیمانده زمین که برای ویلا در نظر گرفته شده است، برای مقاصد دیگر بهره برد. در این نوع کانکس میتوان فضای طبقه همکف را به صورت سالنی جهت نشیمن و آشپزخانه اپن در نظر گرفت و اتاق های خواب در طبقه دوم اختصاص داده شوند.
تصویر: https://www.pouriaci.com/wp-content/uploads/pouriapicweb-119-700x600.jpg
کانکس دو طبقه مسکونی
این نوع از کانکس های دو طبقه از زیباترین کانکس هایی هستند که می توانند به عنوان منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرند. در این کانکس ها می توان از طبقه همکف به عنوان یک فضای نشیمن زیبا و آشپزخانه استفاده کرد و اتاق خواب ها و محل تماشای تلویزیون و همچنین محل نشست های شبانه را در طبقه بالای کانکس قرار داد.
کانکس دو طبقه خوابگاهی
این نوع از کانکس ها برای استراحتگاه مهندسان در کارگاه ها و … استفاده می شود.
کانکس دو طبقه برای رستوران، کافی شاپ و … نیز در برخی تفریحگاه ها کاربرد دارد. به دلیل استفاده از مواد و رنگ های مختلف در ساخت کانکس ها، تقریباً می توان کانکس های دو طبقه را با متریال و رنگ های مختلف سفارش داد. در واقع طراحی خارجی و داخلی کانکس و مواد استفاده شده در آن بسته به سلیقه افراد می تواند متفاوت باشد.
دوشنبه 19 آبان 1399 - 16:06

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو