>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
bade
آفلاین

ارسال‌ها :6
عضويت: 6 /6 /1399
جنس و سبک پرده های کلاسیک

برای اتاق نشیمن که به سبک کلاسیک با استفاده از اشیای عتیقه طراحی شده است می توان از پرده های کلاسیک استفاده کرد.

آستر پرده یکی دیگر از افزونه های اختیاری است و از آنها برای فراهم کردن سطح تطبیق پذیری بیشتر برای پرده های شما استفاده می شود. آسترهای پرده اغلب از ویژگی های اضافی نیز برخوردار هستند. به عنوان مثال، آنها ممکن است حرارتی یا مانع از سر و صدا باشند.

پرده های کلاسیک برای فضاهایی با دکوراسیون آنتیک مناسب می باشند و انواع مختلفی دارند. هزینه پرده های کلاسیک با توجه به نوع آنها متفاوت می باشد. اگر می خواهید فضای خانه خود را به صورت کلاسیک طراحی کنید پرده ها نیز باید با آنها همخوانی داشته باشد.

این نکته را در نظر بگیرید که پرده کلاسیک شما باید با رنگ مبل های کلاسیک شما همخوانی داشته باشد در غیر این صورت ناهماهنگی بدی به وجود می آید. هماهنگی طرح و رنگ به این معنی نیست که حتماً از مبلمان شما با پرده در یک طرح و رنگ باشد. بلکه منظور این است که از رنگ هایی استفاده کنید گه مکمل هم باشند و در کنار هم فضای گرمی را ایجاد کنند.

جنس پرده کلاسیک:
پرده های کلاسیک در جنس و طرح های مختلف وجود دارند. جنس پرده را شما با توجه به اندازه و شکل پنجره انتخاب می کنید. پرده های والاندار که از جنس مخمل هستند بسیار محبوب و زیبا هستند اما این نوع پارچه برای فضاهای بزرگ کاربرد بیشتری دارد.

در فضاهایی که کوچکتر است استفاده از والان های حریر و پارچه های سبکتر مرسوم است و زیبایی بیشتری به محیط می بخشد.

بهتر است پرده کلاسیک خود را با توجه به فضای خود انتخاب کنید. اگر انتخاب درستی انجام ندهید دکوراسیون محیط شما ناهماهنگ می شود و آرامش شما را به میزند.

طرح پارچه در پرده کلاسیک نیز بسیار اهمیت دارد چرا که در صورت درست انتخاب نکردن طرح پارچه زیبایی پرده شما بسیار پایین می آیید. بهتر است طرح پارچه خود را با توجه به فضا و متراژ محیط انتخاب کنید. اگر متراژ بزرگ بود از پارچه های طرحدار و اگر فضا کوچکتر بود از پارچه هایی با طرح های ساده تر استفاده کنید.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو