تبلیغات در اینترنتclose
انواع درب ضد سرقت و انواع آن >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
sepahandarb
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 26 /3 /1399
انواع درب ضد سرقت و انواع آن

درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل:
درب ضد سرقت ترک درب ضد سرقت چینی درب ضد سرقت ایرانی
درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است. ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. و نوع چینی درب ضد سرقت ارزانترین آنها است. البته این گونه درب ها در ایران تولید شده وبه لطف بالا رفتن قیمت ارز ! دیگر توجیه اقتصادی برای واردات آن نیست ! نکته مهمی که باید در مورد درب های ضد سرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش این درب به سایز و ابعاد و شکل شما وجود دارد.تفاوت درب های ضد سرقت با یکدیگر چهارچوب درب ضد سرقت
سه نوع درب ضد سرقتی که در بالا به شما معرفی شد دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند. اولین تفاوتی که در این درب ها به چشم می خورد در نوع چارچوب و کلاف هریک از آنها می باشد و باعث تغییر قیمت هر سه مدل درب ضد سرقت اشاره شده می باشد !قفل و لولای درب های ضد سرقت
تفاوت بعدی این درب های ضد سرقت تفاوت در لولاهای این درب ها است. لولاهای درب های ضد سرقت ترک و ایرانی از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نیستند.
رویه های درب ضد سرقت
تفاوت بعدی را می توان در رویه درب های ضد سرقت مشاهده کرد، به گونه ای که رویه درب ضد سرقت چینی به صورت فلزی می باشد. ولی رویه درب های ضد سرقت ترک و مخصوصا درب ضد سرقت ایرانی به دو دسته روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود.
وزن درب ضد سرقت
تفاوت دیگر درب های ضد سرقت با یکدیگر در وزن آن ها است. وزن درب های ضد سرقت چین نیز نسبت به درب ضد سرقت ایرانی بسیار سبک تر می باشند به طوری که می توان گفت وزن یک درب ضد سرقت ترک با دو درب ضد سرقت چینی برابری می کند.

https://sepahandarb.ir

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو