تبلیغات در اینترنتclose
فلاش تانک >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
behi18
آفلاین

ارسال‌ها :28
عضويت: 14 /6 /1398
تشکر شده :1
فلاش تانک

فلاش تانک توکار یا استراکچر فلاش‌تانک در واقع همان سیفون توالت است که داخل دیوار قرار میگیرد. قیمت فلاش تانک بر اساس مدل های آن که شامل استراکچر دوقلو ، استراکچر دو پایه ، استراکچر استاندارد و مدل زمینی میباشد محاسبه میشود. استفاده از استراکچر فلاش‌تانک توکار معمولا برای توالت وال هنگ میباشد. اما برای توالت ایرانی نیز میتوان از این سیفون توالت توکار استفاده کرد.

ساختار اصلی فلاش‌تانک توکار درون دیوار قرار میگیرد و شامل کلید فلاش‌تانک ، مخزن استراکچر فلاش‌تانک و لوله انتقال آب میباشد. بدنه اصلی فلاش توکار با استفاده از آهن محافظت شده و این باعث آسیب نرسیدن به بدنه استراکچر میشود. همچنین فضای اطراف لوله انتقال آب مخزن فلاش‌تانک نیز دارای پوشش آهنی جهت محافظت بیشتر میباشد.

همانطور که می دانید جهت استفاده از فلاش‌تانک توکار به کلید آن دسترسی داریم و با فشردن آن میتوانید از آب داخل مخزن سیفون توالت توکار جهت شستشوی توالت استفاده کنید. کلید فلاش تانک نیز از دو دکمه تشکیل شده که دکمه کوچک جهت تخلیه نصف آب مخزن و دکمه بزرگ جهت تخلیه کامل آب داخل مخزن میباشد.

به غیر از در نظر گرفتن قیمت فلاش تانک توکار که معمولا بالاتر از قیمت مدل روکار آن است ، از مزایای فلاش‌تانک توکار میتوان به اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی ، عملکرد بی صدای برخی از مدل ها و افزایش بهداشتی داخلی سرویس توالت اشاره کرد. همچنین استفاده از برخی مدل های استراکچر فلاش‌تانک باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز میشود.
پنجشنبه 22 خرداد 1399 - 19:00

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو