>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
behi18
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 14 /6 /1398
تشکر شده :1
آخرین نسخه اصلی نرم افزار تلگرام برای اندروید

Telegram تلگرام پیام های فوری – ساده، سریع، امن و همگام سازی در همه دستگاه های شما. بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال در چهار سال اخیر به برنامه تلگرام پیوسته اند.این برنامه سریعترین برنامه پیام رسانی و البته محبوب ترین برنامه پیام رسان در ایران است که همه را از طریق یک شبکه منحصر به فرد و متشکل از مراکز داده در سراسر جهان متصل می کند.

شما می توانید به پیام های خود از تمام دستگاه های خود به یکباره دسترسی پیدا داشته باشید.

شما می توانید رسانه ها و فایل ها را بدون محدودیت در نوع و اندازه خود ارسال کنید. تمام تاریخچه گپ شما به هیچ فضای دیسک بر روی دستگاه شما نیاز ندارد و به طور صحیح در ابر تلگراف تا زمانی که به آن نیاز دارید. ذخیره می شود.
دانلود تلگرام
امنیت: همه چیز در این نرم افزار، از جمله چت، گروه، رسانه ها، و غیره، با استفاده از ترکیبی از رمزگذاری AES متقارن ۲۵۶ بیتی، رمزگذاری RSA 2048 بیتی و مبادله ایمنی امن Diffie-Hellman رمزگذاری شده است.شما می توانید چت گروهی را برای ۲۰۰،۰۰۰ عضو ایجاد کنید، ویدیوهای بزرگ، اسناد هر نوع (. DOC، .MP3، .ZIP، و غیره)، و حتی رباتها را برای وظایف خاص تنظیم کنید. این ابزار مناسب برای میزبانی جوامع آنلاین و هماهنگ کردن کار گروهی است.

تلگرام قابل اطمینان ترین سیستم پیام رسانی که تا به حال ساخته شده است. این برنامه حتی در ضعیف ترین اتصالات تلفن همراه کار می کند.همچنین دارای ابزار قدرتمند برای ویرایش عکس و ویدئو و یک پلتفرم باز / GIF برای پاسخگویی به نیازهای بیانگر شماست.در حالی که ارائه یک مجموعه بی نظیر از ویژگی ، مراقبت های زیادی را برای حفظ رابط کاربری تمیز. با طراحی مینیمالیستی،بوجود میاورد.

برای کسانی که بیشترین حریم خصوصی را دارند، رازهای دلخواه را ارائه می دهد. پیام های مخفی چت را می توان به طور خودکار از هر دو دستگاه های شرکت کننده خود برنامه ریزی کرد. به این ترتیب شما می توانید تمام انواع محتوای ناپدید – پیام ها، عکس ها، فیلم ها و حتی فایل ها را ارسال کنید. چت های مخفی از رمزنگاری پایان دادن به پایان استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که پیام تنها توسط گیرنده مورد نظر آن قابل خواندن است.
دوشنبه 19 اسفند 1398 - 13:54

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو