>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
techno
آفلاین

ارسال‌ها :3
عضويت: 11 /8 /1398
الکتروموتور MGM چیست ؟

در ابتدا توضیحی در رابطه با الکتروموتورها می دهیم . الکترووتورها دستگاهی هستند که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می نمایند .
الکتروموتورها بسته به کاربردشان در صنایع مختلفی کاربرد دارند . الکترو موتور ترمز دار MGM از سه موتور ناهمزمان خنک کننده تشکیل شده است و ترمز موتور در صورت قطع منبع عمل می نماید. عمل ترمز همیشه از طریق توقف بسیار سریع و دقیق به دست می آید و در صورت قطع برق ، مداخله ایمن و سریع را تضمین می نماید . عمل ترمز بدون میله محوری بدست می آید و گشتاور ترمز برابر را در هر دو جهت چرخش فراهم می نماید .
الکتروموتور تکنو تاو

vedseo
آفلاین


ارسال‌ها :3
عضويت: 30 /8 /1398
پاسخ 1 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
صنعت پلاستیک

  • نکته مهم در حین انجام بازیافت پت چیست؟با توجه به انواع مختلف ضایعات پلاستیک که وجود دارد، تنها در هنگام بازیافت پلاستیک پت باید به شاخصی که به میزان وجود پی وی سی pvc اشاره دارد توجه ویژه ای شود که معیار آن نیز بر اساس ppm است. میزان این آلودگی در خطوط انجام بازیافت باید کمتر از مقدار 200 پی پی ام باشد.

  • خصوصیات و ویژگی های گرانول پلی اتیلن گرید هاش چیست؟ از مواد اولیه کاملا درجه یک و با کیفیت بسیار بالایی تهیه شده است. ماشین آلاتی کاملا اتوماتیک و مدرن که مطابق با تکنولوژی روز دنیا هستند، برای تبدیل ضایعات به گرانول پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته اند.

  • سود صنعت بازیافت پلاستیک ساده‌ترین اجسام پلاستیکی در میان این ضایعات وسایل کوچک، ظروف، آبکش‌ها و ضایعات سبک هستند. این قطعات پلاستیک، پس از شست و شو به‌سادگی وارد آسیاب پلاستیک می‌شوند و پس از خرد شدن به صورت مستقیم در بسته‌بندی‌های مخصوص خود قرار می‌گیرند.


پنجشنبه 30 آبان 1398 - 20:13
vedseo
آفلاین


ارسال‌ها :3
عضويت: 30 /8 /1398
پاسخ 2 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
تزریق پلاستیک یک فناوری تولید برای تولید انبوه قطعات پلاستیکی با خطای کم است. در تزریق پلاستیک ابتدا گرانول های پلیمری ذوب شده و سپس در قالب قرار می گیرند. پلاستیک مایع درون قالب خنک و جامد می شود. مواد تزریق پلاستیک پلیمرهای ترموپلاستیک هستند که می توانند توسط مواد افزودنی دیگر رنگ آمیزی و پر شوند.
تقریباً تمام قطعات پلاستیکی که هر روز استفاده می کنیم با استفاده از فناوری تزریق پلاستیک ساخته می شوند: از قطعات خودرو و الکترونیک گرفته تا لوازم آشپزخانه.

به دلیل محبوبیت و استفاده گسترده از تزریق پلاستیک ، هزینه هر قطعه در گردش بالا بسیار پایین است. تزریق پلاستیک قابلیت تکرار بالا و آزادی طراحی بالا را دارد. محدودیتهای اصلی تزریق پلاستیک مقرون به صرفه است زیرا اگرچه تولید دستگاه تزریق پلاستیک با توان بالا بسیار مقرون به صرفه است ، اما سرمایه اولیه نسبتاً بالایی برای شروع روند لازم است. محدودیت دیگر تزریق پلاستیک مدت زمان نسبتاً بالایی است که طول می کشد تا قطعه تولید شود (حداقل 3 هفته).

در این مقاله ابتدا خواهیم دید که چگونه قطعات تزریق پلاستیک ساخته شده و چگونه فن آوری تزریق پلاستیک کار می کند. ما همچنین ویژگی های کلی این فرایند را که در طراحی قطعه تزریق پلاستیک تأثیر می گذارد ، مرور می کنیم. ما با جزئیات بیشتری وارد مکانیک فناوری تزریق پلاستیک می شویم و تأثیر این کار را بر هزینه ساخت با این فناوری بررسی خواهیم کرد و قابلیت ها و محدودیت های کلیدی آن را در نظر خواهیم گرفت.

تزریق پلاستیک چگونه کار می کند؟


ابتدا گرانول های پلیمری خشک شده و در یک قیف قرار داده می شوند. این گرانول ها در قیف با رنگدانه های پودر و رنگ و سایر مواد افزودنی تقویت کننده ترکیب می شوند.

2. گرانول ها را به بشکه ها تغذیه می کنند. گرانول های موجود در بشکه گرم شده با یکدیگر ترکیب شده و توسط یک پیچ دوار به قالب هدایت می شوند. هندسه پیچ و بشکه بصورت بهینه طراحی شده است تا به افزایش فشار در حد لازم و ذوب مواد کمک کند.

2- پمپ به جلو حرکت می کند و پلاستیک ذوب شده از طریق سیستم دوار درون قالب تزریق می شود و تمام فضای قالب را پر می کند. با کاهش دما گرمانرم ، مواد جامد می شوند و قالب می شوند.

سرانجام قالب باز شده و قطعه جامد توسط پین های اسپری خارج می شود ، سپس قالب دوباره بسته می شود و فرایند برای تزریق بعدی تکرار می شود.

تکرار این روند بسیار سریع انجام می شود: چرخه تزریق پلاستیک معمولاً بسته به اندازه قطعه ، بین 1 تا 2 ثانیه طول می کشد.

پنجشنبه 30 آبان 1398 - 20:17
hafezmashhad1
آفلاین


ارسال‌ها :4
عضويت: 6 /9 /1398
پاسخ 3 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
آموزش زبان آلمانی در مشهد توسط موسسه حافظ که برای تقویت شمادر زبان آلمانی تلاش میکند و تا تسلط کامل شما در کنارتان هستیم
چهارشنبه 06 آذر 1398 - 12:33
hafezmashhad1
آفلاین


ارسال‌ها :4
عضويت: 6 /9 /1398
پاسخ 4 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
دوره دیجیتال مارکتینگ در مشهد را در یاراپلاس بجویید و برای کسب اطلاعت بیشتر وارد لینک شده و از سایت ما دبدن کنید
چهارشنبه 06 آذر 1398 - 12:36
hafezmashhad1
آفلاین


ارسال‌ها :4
عضويت: 6 /9 /1398
پاسخ 5 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد زیر نظر تیم گرافیک یاراپلاس که برای معرفی شمادر جامعه هدفتان تلاش میکند.
چهارشنبه 06 آذر 1398 - 12:41
hafezmashhad1
آفلاین


ارسال‌ها :4
عضويت: 6 /9 /1398
پاسخ 6 :
الکتروموتور MGM چیست ؟
طراحی لوگو در مشهد برای معرفی برند شما به بازار کسب کارتان که برای این اتفاق یاراپلاس در کنار شماست
چهارشنبه 06 آذر 1398 - 12:49

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو