تبلیغات در اینترنتclose
همه چیز درباره کانکس های سایدینگ >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
sandewichpanel
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 16 /7 /1398
همه چیز درباره کانکس های سایدینگ

آشنایی با کانکس ها:
کانکس ها یا سازه های پیش ساخته دریچه ای نوین در صنعت ساختمان سازی و پیشرفت چشمگیری دراین زمینه محسوب میشوند. زیرا بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به امداد رسانی، اسکان افراد حادثه دیده، انبار کردن کالاها، اسکان کارگران و مشکلاتی از این دست را حل کرده است.وسبب آسایش و راحتی مصرف کنندگان گردیده است.متریال پایه مورد استفاده در ساخت کانکس ها تیرآهن جهت شاسی کشی کانکس و سقف و بدنه هم از جنس ساندویچ پانل میباشد. همچنین انواع متفاوتی با توجه به نوع کاربری و استفاده از آنها دارند که شامل ثابت و چرخ دار میباشد.

کانکس سایدینگ:
کانکس های سایدینگ جز کانکس های طرح کانادایی میباشد که زیبایی ظاهری خاصی دارد.طرح نمای سایدینگ یک طرح شناخته شده در صنعت ساختمان و به خصوص ساخت خانه های مسکونی و همچنین خانه های پیش ساخته می‌باشد. متریال به کار رفته در نمای خارجی کانکس سایدینگ از متریال های مقاوم در برابر رطوبت ، اشعه ماوراء بنفش خورشید ، جانوران موذی و فرسایش استفاده می‌گردد.
عبارت سایدینگ معرف سبک اصیلی از نمای خارجی ساختمانی می‌باشد که از متریال های خاص با طرحی سنتی در سبک Country استفاده می‌شود. از دیگر متریال های قابل استفاده برای نمای کانکس سایدینگ می‌توان از گروه دیوار پوش های PVC و UPVC استفاده نمود. کانکس سایدینگ با نمای UPVC دارای نمای زیبا ، رنگ بندی متنوع و جلای خاص در نمای کانکس سایدینگ می‌باشد. نمای UPVC کانکس سایدینگ ضد اشعه ، ضد حریق و ضد حشره می‌باشد و همچنین مقاومت نسبی نمای سایدینگ UPVC قابل توجه است. عمده ترین کاربری کانکس سایدینگ برای مصارف مسکونی است.
نمای داخلی:
نمای داخلی کانکس سایدینگ به صورتی است که در آن از pvc طرح چوب استفاده شده است. در دیواره های این سازه از پی وی سی طرح چوب استفاده می‌شود. پوشش داخلی این کانکس در کف دارای تخته های چوبی بسیار قوی و محکم است که دارای 18 میل قطر دارد ، جنس آن ضد آب می‌باشد و محصول کشور مالزی است. از سیستم برق کشی پریز و.. در داخل این نوع کانکس ها به صورت دقیق استفاده شده است ، و این سیم کشی ها از داخل دیوار های ساندویچ پانل سایدینگ عبور کرده است.
نمای خارجی:
در نمای خارجی آن از رنگ کوره ای با طرح های متفاوت استفاده شده است ، به طوری که این رنگ دارای خاصیت الکترواستاتیک است که دارای قطر 0.5 می‌باشد دارای شیشه های با تکنولوژی pvc است ، می‌شود که دارای قطر 4 میل است به صورت دو جداره هستند در آن از گاز آرگون استفاده می‌شود تا بتواند در اطلاف انرژی جلوگیری کند.


قیمت:
با توجه به متریال به کار رفته در این نوع ساندویچ پانل و ثبات نداشتن قیمت ها نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفته شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوطه در سایت بانک اطلاعات ساندویچ پانل مراجعه فرمایید.تیم بانک ساندویچ پانل می کوشد تا در راستای نیازهای شما مصرف کنندگان محترم اطلاعات جامعی را در اختیارتان قرار دهد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو