تبلیغات در اینترنتclose
فرش کودک چه مدلی بخریم؟ >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
hooransr
آفلاین

ارسال‌ها :3
عضويت: 10 /2 /1398
فرش کودک چه مدلی بخریم؟


یکی از اجزای پایانی برای تکمیل هر دکوراسیونی، فرش است که معمولا خرید آن*ها سرانجام راز اتمام می*شود اما این به معنای کم اهمیت بودن آن نیست. به راستی خرید فرش برای هر بخشی از خانه فوت و فن خاصی دارد که در این وسط فرش کودک نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چه ویژگی*های در خرید فرش کودک اولویت دارد؟

انتخاب فرش کودک همیشه به دقت اکثریت نیاز دارد چرا که کودکان بدن ضعیف**تر و حساسی دارند و ممکن است با کوچکترین یگانه و غبار هوا و یا پرز فرش دچار آلرژی شوند.

پس در خرید فرش کودک تنها زیبایی فرش ملاک نیست بلکه اغلب از سایر فرش*های منزل باید به کیفیت و جنس آن اهمیت دهید.
جنس فرش کودک باید از نخ*های مرغوب باشد و همین*طور پرزدهی نداشته باشد. این نکته در فرش*های کودک در عقیده گرفته می*شود و آن*ها فاقد پرزدهی هستند.
از طرفی کودک نوپا هنگام گذرگاه رفتن چندین بار زمین می*خورد بعد کفپوش اطاق کودک باید نرم و لطیف باشد بنابراین برای گزینش فرش بهتر است به سراغ فرش*های ظریف نروید چون ارتفاع نخ خاب آن*ها معمولا مختصر است و به همین علت ضخامت اقلیت دارند.

انتخاب فرش شگی برای اطاق کودک صحیح است؟

پرز*های فرش کودک اهمیت زیادی دارند، آن*ها نباید بیش از مرز زبر باشند و باعث رنجانیدن شدن پوست کودک شوند. همین*طور شاید گزینش فرش*هایی پرز بلند مشابه فرش شگی خیلی گزینه مناسبی نباشد زیرا با وجود این که هنگام قدم گذاشتن روی آن دریافتن نرمی و راحتی بیشتری خواهید داشت اما باید به این نکته توجه کنید که همین پرز*های بلند فضای مناسبی برای تجمع باکتری*ها و آلودگی هستند.

پس اگر می*خواهید برای اطاق کودک فرش شگی تهیه کنید باید سررسید اکثریت صرف تمیز کردن آن کنید یا اصلا بهتر است این فرش را برای اتاق فرزندتان در سنین بالاتر و نوجوانان انتخاب کنید.

انتخاب فرش کودک با توجه به دکوراسیون اتاق کودک

دسته*ای از فرش*های فانتزی به طور تخصصی به فرش کودک گزین کردن دارد. این فرش*ها کیفیت و دوام نکوداشتن دارند و از کل مهم**تر فاقد پرزدهی هستند.
از طرفی طراحی*های فرش کودک شامل شخصیت*های کارتونی، حیوانات، گل*ها، انیمیشن*ها و … است که همین سوژه کمک می*کند لغایت اطاق کودک جذابیت اکثریت پیدا کند.
بهتر است فرش را متناسب با دیگر اجزای اطاق کودک و روحیات او گزینش کنید و اگر با فرزندتان برای خرید می*روید حتما نظر او را در الویت پیمان دهید.
دسته*ای سایر از گونه ها فرش کودک،* فرش کلاریس کودک است که این مدل فرش*های دودمان جدید با توانایی ویژه*ای که دارند دستور می*دهند هر طرحی که بخواهید از جمله عکس مورد عقیده یا حتی نقاشی فرزندتان و … را روی فرش داشته باشید. این فرش*ها نیز از کیفیت عالی برخوردارند و همانند فرش فانتزی کودک، پرزدهی ندارند ولی از نظر بها در سطح بالاتری پیمان دارند.

خرید اینترنتی فرش کودک

اینترنتی خرید کردن یکی از راه*های ساده و تند برای گونه ها خرید*های روزانه، وسایل بایسته و … است که اگر از راه فروشگاه*های معتبر سپریدن شود راهکاری ایده*آل برای صرفه*جویی در زمان و بودجه شما خواهد بود. تنوع فرش کودک در بازار زیاد بسیار است و گزینش فرش مناسب، زمان زیادی از شما می*گیرد اما خرید اینترنتی فرش کودک این امکان را برای شما فراهم می*کند تا در زمان مختصر و بدون بیرون آمدن از خانه، تمام مدل*های فرش کودک را به اتفاق با فرزندتان رسیدگی کنید.

علاوه بر این، برخی از فروشگاه*های اینترنتی فرش مزایایی مثل خرید اقساطی فرش، گرفتن وجه درب منزل و پس از تحویل فرش، عرضه فرش با قیمت کارخانه و … دارند که مایه می*شود خرید راحت**تر و به صرفه**تری داشته باشید. فقط پیش از خرید اینترنتی فرش کودک یا هر خرید اینترنتی دیگری لازم است مواردی مثل نماد اعتماد الکترونیک، نشان ثبت ملی فروشگاه، آدرس دفتر مرکزی و … را در عقیده بگیرد تا در خرید خود با مشکل روبرو نشوید.منبع:فرش کودک

سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 - 14:27

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو