تبلیغات در اینترنتclose
دریچه فن کوئل بازدید اسلوت - دریچه کولر خطی اسلوت >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
50shirin
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 22 /9 /1397
دریچه فن کوئل بازدید اسلوت - دریچه کولر خطی اسلوت

مزایای استفاده از دریچه فن کوئل بازدید طرح اسلوت چیست
به صورت کلی می توان گفت برای این که هوا رسانی برگشت را در دستگاه انجام دهند، دریچه طرح اسلات را که از جنس آلومینیوم می باشد، روی بدنه دریچه بازدید نصب می کنند که دارای شکل ظاهری زیبایی نیز می باشد. تعداد قفل های درب آن بر طبق بزرگی و کوچکی تعیین می شود اما معمولا دارای دو قفل می باشند.
اگر بخواهیم یکی دیگر از مزایای دریچه فن کوئل طرح اسلوت برای بازدید را برای شما بیان کنیم باید بگوییم که می توان این دریچه را در اندازه ۲۰ متر و بیشتر ساخت و مورد استفاده قرار داد که معمولا این کار را برای ایجاد زیبایی ظاهری بیشتر انجام می دهند که به صورت سراسری روی دیوار نصب شود و نمایی زیبا را به وجود آورد.

ویژگی و خصوصیات به کار گرفته شده در طراحی دریچه کولر خطی اسلوت
خطوط موازی T شکل دارای فاصله هایی در بین خود هستند که این فاصله ها هر یک شیار و یا یک اسلوت را تشکیل می دهند. اگر یک دریچه کولر خطی اسلوت در قسمت میانی خود دارای تیغه T شکل باشد به صورتی که دریچه را تقسیم به دو شیار کند، به آن دریچه دو اسلوت می گویند.
به منظور ایجاد تعادل کافی و مناسب به هنگام هوا رسانی در داخل بدنه درونی آن، قطعاتی از جنس پلاستیکی و به رنگ مشکی استفاده شده است.
دریچه کولر اسلوت که با دمپر و بی دمپر موجود می باشد. دمپر آن ساختاری کاملا گوناگون با دیگر محصولات دارد و به صورت کشویی عمل خواهد کرد و به عنوان یکی از گران ترین دریچه های کولر می باشد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو