تبلیغات در اینترنتclose
خالی کردن هوای داخل حفره در اجرای بتن سخت و اجرای بتن رنگی >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
50shirin
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 22 /9 /1397
خالی کردن هوای داخل حفره در اجرای بتن سخت و اجرای بتن رنگی

سایزی که مته دارد در هنگام انجام کار بسیار حائز اهمیت می باشد. به هنگام کاشت میلگرد در اجرای بتن رنگی و اجرای بتن سخت باید سایز مته را در حدود ۴ میلی متر بزرگ تر از سایزی که میلگرد دارد در نظر گرفت که این میزان را برای سایز های کم میلگرد اعلام کرده اند.
اما برای کاشت میلگرد هایی که دارای سایز بزرگ تری هستند باید قطر مته را در حدود ۷ میلی متر بیشتر از قطر خود میلگرد در نظر گرفت. به صورت کلی باید بدانید که در هر پروژه با توجه به کاربرد و احتیاجات کار باید از سایز های مختلفی که میلگرد ها دارند، استفاده کرد.
در چه زمانی از کاشت میلگرد با اعمال ضربه استفاده می شود
اگر اندازه ای که برای مته قبل از شروع اجرای بتن رنگی و اجرای بتن سخت در نظر می گیرید و از آن در پروژه های خود استفاده می کنید، استاندارد نباشند و مناسب برای سایز میلگرد استفاده شده توسط شما نباشد، سبب می شود که میلگرد به خوبی در حفره قرار نگیرد که در چنین شرایطی باید از روش های دیگر مانند استفاده از چکش و پوتک که با اعمال ضربه همراه است، استفاده شود.
اگر بخواهیم بهترین راه را برای قرار دادن و کاشت میلگرد ها در حفره که باید به هنگام اجرای بتن سخت و اجرای بتن رنگی انجام شود را برای شما بیان کنیم باید بگوییم که روش چرخشی، خارج کردن از داخل حفره و مجدد وارد کردن آن بهترین راهکار می باشد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو