تبلیغات در اینترنتclose
اهداف خرید ملک در ترکیه >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
borho
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 28 /11 /1397
اهداف خرید ملک در ترکیه

افرادی که در ترکیه ملک خریداری می کنند اهداف مختلفی دارند. در ابتدا لازم است هدف خود از خرید ملک در ترکیه را مشخص کنید:
1- اخذ اقامت و شهروندی این کشور:
بسیاری از رسانه ها و تبلیغات با اطلاعات اشتباه و دروغینی که منتشر می کنند سعی در جذب مشتری هستند. باید بدانید با خرید خانه در ترکیه نمی توان به سرعت اقامت دائم اخذ نمود. در ابتدا با خرید ملک در ترکیه فقط برای یکسال اقامت موقت به شما داده می شود سپس هر سال با توجه به شرایط، این اقامت قابل تمدید خواهد بود. بعد از 5 الی 8 سال با توجه به شرایط مالک می توان اقامت دائم اخذ نمود. اگر با این هدف می خواهید در ترکیه خانه بخرید باید خانه ای که حداقل به قیمت 250 هزار دلار همراه با سند (تاپو) باشد خریداری کنید.

2- دریافت پاسپورت ترکیه به منظور مهاجرت به کشور های اروپایی:
برای دریافت پاسپورت ترکیه باید در ابتدا اقامت این کشور را اخذ نمود و بعد از طی مراحلی می توان شهروندیِ این کشور را اخذ نمود. در این صورت دولت ترکیه پاسپورت این کشور را برای متقاضی صادر می کند. با پاسپورت ترکیه می توان بدون اخذ ویزا به بیش از 100 کشور اروپایی و امریکایی و … سفر کرد. بسیاری از ایرانیان با این کار توانسته اند به کشور هایی نظیر کانادا و کشور های عضو اتحادیه اروپا مهاجرت کنند.

3- سرمایه گذاری در ترکیه با توجه به موقعیت مناسب و آینده روشن این کشور:
دولت ترکیه سال قبل اعلام کرد که این کشور در آستانه ورود به اتحادیه اروپا است. از آن زمان تا به امروز تعداد سرمایه گذاران خارجی در این کشور افزایش چشمگیری پیدا کرده است. همچنین نیمی از ترکیه در اروپا و نیمی دیگر در قاره آسیا واقع شده است که همین موقعیت جغرافیایی، بهترین شرایط را برای سرمایه گذاری اتباع خارجی فراهم کرده است. بسیاری از ایرانیان از این فرصت برای سرمایه گذاری استفاده کرده اند. خرید خانه مطمئن ترین و راحت ترین راه برای سرمایه گذاری در ترکیه می باشد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو