تبلیغات در اینترنتclose
فیزیوتراپی در منزل توسط خانم در طب نو >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
50shirin
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 22 /9 /1397
فیزیوتراپی در منزل توسط خانم در طب نو

این افراد بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی و دوره های آموزشی و بالینی فیزیوتراپیست نامیده می شوند. بعضی از آن ها دارای مدرک کارشناسی ارشد و بعضی دارای دکتری حرفه ای هستند که بعد از قبولی در آزمون ملی مداخله درمانی ، وارد حیطه درمانی شده و به بیماران خدمات می دهند.
این افراد به هنگام درمان به نیاز های شما توجه کرده و با توجه به آن راهنمایی هایی لازم را ارائه می دهند. آن ها برای بررسی مشکلات به طور دقیق شما را معاینه کرده و ممکن است تمرینات ویژه ای را طراحی و تجویز کنند تا بتوانید حرکت و عملکرد بهتری داشته باشید. شما بدون نیاز به تجویز پزشک نیز می توانید به متخصص ارتوپد مراجعه کنید و یا از انجام فیزیوتراپی در منزل بهره مند شوید، اما برای دریافت هزینه های درمانی و استفاده از بیمه تکمیلی باید تجویز پزشک وجود داشته باشد.
اگر شما بیماری یا آسیب شدید داشته باشید فیزیوتراپیست نقش پزشک را ایفا نخواهد کرد اما او در کنار پزشک و سایر تیم مداوا، جهت پیشبرد پروسه درمانی ایفای نقش خواهد کرد.

یک فیزیوتراپیست برای شما چه کار می کند

نحوه فیزیوتراپی در منزل توسط خانم و یا در مطب های پزشکی به این صورت می باشد که معمولا فیزیوتراپیست ها دستیار دارند و برای کنترل و همراهی شما در جهت انجام درست تمرینات آموزش دیده اند. در اولین جلسه درمان، شما به دقت معاینه و ارزیابی می شوید و نیاز هایتان به دست می آید. از شما سوالاتی در مورد درد یا سایر علائم، توانایی های حرکتی و کارهای روزمره، خواب، وضعیت سلامت جنسی، خانوادگی و شغلی و سوابق بیماری های قبلی پرسیده می شود.
متخصص ارتوپد تست هایی برای بررسی موارد زیر انجام خواهد داد:
۱. چگونگی تحرک شما، خم و راست شدن، گرفتن اشیا و طریقه دستیابی شما به اهداف پیرامون
۲. کیفیت پیاده روی یا بالا رفتن از پله ها
۳. الگو و ضربان قلبی شما حین فعالیت
۴. وضعیت و راستای بدنی شما حین ایستادن و نشستن
۵. وضعیت تعادل شما در حالات مختلف
سپس او با طرح ریزی برنامه معالجه، کار را آغاز خواهد کرد. این برنامه شامل اهداف شخصی شما مثل عملکرد و احساس بهتر و سایر تمرینات لازم برای رسیدن به هدف هایتان می شود. شما ممکن است زودتر یا دیر تر از بقیه به اهداف درمانی خود برسید چرا که هر کس با بقیه متفاوت است. همچنین تعداد جلسات درمانی ممکن است بسته به نیاز های شما متغیر باشد.

چگونه می توان به فیزیوتراپیست دسترسی داشت

گاها لازم است تا فیزیوتراپی در منزل انجام شود چرا که شرایط بیماری شما ایجاب می کند که از منزل خارج نشوید. ما در مرکز خدمات در منزل طب نو این امکان را به شما فراهم می کنیم تا با یک تماس در اسرع وقت متخصصین فیزیوتراپی در منزل یا محل کار شما حاضر شوند. این کار باعث صرفه جویی در هزینه و وقت شده و همچنین بیمار را از مشکلات رفت و آمد و خستگی ناشی از آن به دور نگه می دارد.

فعالیت فیزیوتراپیست ها در مراکز مختلف و یا انجام فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست ها در مراکز مختلف فعالیت می کنند:
- بیمارستان ها
- کلینیک های سرپایی
- مراکز پزشکی ورزشی
- مطب های شخصی فیزیوتراپی
- مراکز پرستاری
- خانه سالمندان
- مراکز بازتوانی و توانبخشی
- مدارس و دانشگاه ها
همان طور که می دانید شما می توانید از خدمات در خانه یعنی فیزیوتراپی در منزل برای درمان خود بهره ببرید، کافیست تنها با یک تماس با مرکز خدمات پزشکی طب نو، فیزیوتراپیست را به خانه خود ببرید.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو