تبلیغات در اینترنتclose
تیر ها و پانل های از نوع فایبرگلاس دارای چه ویژگی هایی می باشند >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
50shirin
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 22 /9 /1397
تیر ها و پانل های از نوع فایبرگلاس دارای چه ویژگی هایی می باشند

امروزه ساخت قطعات فایبرگلاس یا کامپوزیت پلیمری به دست شرکت فایبرگلاس برای ساختمان ها رونق یافته است. کامپوزیت پلیمری برای درب ها و پنجره ها، سقف های کاذب، اسکلت سازه ها، پارتیشن بندی کردن قسمت های داخلی، پوشش‌نما، نرده‌ها و حصارها، دکور، بام ها، لوازم های استفاده شده در سرویس بهداشتی به مانند وان، سینک و غیره، مورد استفاده قرار می گیرد.
ویژگی فایبرگلاس از نوع آلومینیومی و میلگرد های فایبرگلاس چیست
به صورت کلی باید گفت که استفاده از کامپوزیت آلومینیومی بیشتر دیده می شود زیرا که به راحتی شکل می گیرد و از پردازش بسیار آسانی برخوردار است. این نوع اگر در برابر گرما و سرما قرار بگیرد کاملا از خود مقاومت بالایی را نشان می دهد و از بارز ترین خصوصیت آن می توان به ضد حریق بودن آن اشاره کرد.
شرکت فایبرگلاس به ساخت قطعات فایبرگلاس از نوع میلگرد های کامپوزیتی نیز پرداخته است که از جمله مواد غیر فلزی و مقام می باشند. این میلگرد ها دارای استحکام کششی بسیار بالایی هستند و مقاومت قابل توجهی را در برابر خوردگی از خود نشان می دهند. از این مواد بیشتر در مناطق سردسیر و بنا های ساحلی استفاده می شود و به عنوان جایگزینی مناسب برای آرماتور های از نوع فولادی هستند.
ساخت قطعات فایبرگلاس یعنی ساخت تیر ها و پانل های از نوع کامپوزیت پلیمری به دلیل استحکام زیاد، قدرت بالا، قابلیت چرخش داشتن، وزن سبک و قابلیت حمل و جا به جایی آسان به عنوان محکم ترین مصالح

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو