تبلیغات در اینترنتclose
شخص مبتلا به خارش پاشنه پا با چه مشکلاتی مواجه می شود >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
50shirin
آفلاین

ارسال‌ها :10
عضويت: 22 /9 /1397
شخص مبتلا به خارش پاشنه پا با چه مشکلاتی مواجه می شود

تمامی این روش های درمانی در خانه نیز قابل اجرا هستند و شما به راحتی می توانید از کاردرمانی در منزل و فیزیوتراپی در منزل بهره ببرید و طول درمان خود را راحت تر سپری کنید.
شخصی که به این بیماری مبتلا می شود دچار مشکلاتی در هنگام راه رفتن است و احساس درد، التهاب و ناراحتی در کف پا دارد. درد ناشی از خار پاشنه بیشتر در قسمت مرکزی پاشنه و لبه ی درونی پا حس می شود. در صورت درمان نکردن به موقع سبب بروز کمر درد و زانو درد می شود. درد ناشی از خار پاشنه سبب سختی در راه رفتن و احیانا لنگ زدن حین راه رفتن می شود که همان طور که گفته شد این وضعیت در طولانی مدت با خطر جدی آسیب به کمر و زانو ها همراه است.
فیزیوتراپی و کاردرمانی برای رفع خارش پاشنه پا به چه صورت می باشد
فیزیوتراپی و کاردرمانی به منظور رفع خارش پاشنه پا از جمله مهم ترین راه های معالجه می باشد که سبب از بین رفتن درد و دیگر علامت های این بیماری می شود. اما در بعضی مواقع که فیزیوتراپی و کاردرمانی کار ساز نمی باشد باید شخص جراحی شود. راه های گوناگونی که یک فیزیوتراپیست در نظر می گیرد شامل موارد زیر می شود.
یکی از مدالیته هایی که در این روند های درمانی فیزیوتراپی و کاردرمانی استفاده می شود، شاک ویو می باشد که نقش بسیار مفیدی در درمان عوارض های ناشی از این بیماری خواهد داشت.
راهی دیگر که می تواند سبب بهبود خارش پاشنه شود استفاده از روش درمانی سوزن خشک می باشد.
از روش های مداوای نوین، اوزون تراپی می باشد که در این روش مخلوطی از اوزون و اکسیژن را به درون بافت هایی که ملتهب شده اند و آسیب دیده اند تزریق می کنند.
انجام حرکات و فعالیت های ورزشی به این صورت که با کشش دادن فاسیای کف پا و کشش دادن تاندون های آشیل باشد می تواند در تسکین علائم نقش بسیار مهمی داشته باشد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو