تبلیغات در اینترنتclose
چگونه یک صندلی اداری را که فرو می‌رود تعمیر کنیم >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
avaseo
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 26 /8 /1397
چگونه یک صندلی اداری را که فرو می‌رود تعمیر کنیم

روکش پلاستیکی سیلندر را دربیاورید
بیشتر صندلی‌های اداری یک لوله‌ی پلاستیکی بر روی سیلندر بسط پذیر دارند. این لوله را به سمتی که می‌توانید،‌ بالا یا پایین برده تا جایی که بتوانید سیلندر فلزی را در زیر آن ببینید.

صندلی را تا ارتفاعی که می خواهید تنظیم کنید
تا زمانی که این تعمیر را انجام ندهید، نمی‌توانید ارتفاع را تنظیم کنید. پس مطمئن شوید که آن را درست انجام دهید. باید زمانی که می‌ایستید، صندلی هم سطح زانوان‌تان باشد.
اگر صندلی حتی زمانی که کسی روی آن ننشسته بالا نمی‌ایستد، آن را به پهلو بخوابانید.
اگر روکش پلاستیکی‌، تا این ارتفاع سیلندر را می‌پوشاند، باید ابتدا روکش را بردارید. برای انجام این کار، صندلی را برعکس کنید و با یک پیچ گوشتی گیره‌ی حائل را به سمت پایه فشار دهید، و چرخ‌‌ها و سپس روکش صندلی را درآورید. چرخ‌ها را دوباره سر جای‌شان برگردانید.

هنگام تعمیر صندلی اداری بست باید خیلی سفت شود تا صندلی را بالا نگه‌ دارد.

یک بست لوله را به دور سیلندر ببندید
یک بست لوله‌ی 2 سانتی‌متری از یک فروشگاه آهن‌‌آلات بخرید. پیچ روی بست را شل کرده و کمربند را بیرون بکشید. بست را به دور سیلندر فلزی ببندید، اما آن را هنوز سفت نکنید.

گیره‌ بست را بهتر کنید
بست باید خیلی سفت شود تا صندلی را بالا نگه‌ دارد. به بست فضای بهتری بدهید تا با بستن یک نوار لاستیکی یا چند لایه نوار چسب دور سیلندر،‌ محکم‌تر بسته شود. این کار را در بالاترین نقطه‌ی قابل مشاهده‌ی بر روی سیلندر انجام دهید.

تا جایی که ممکن است بست را سفت کنید
بست را تا بالای سیلندر ببرید. دوباره بررسی کنید که ارتفاع صندلی مناسب باشد. بست را با فشار تنگ کرده و آن را با چرخاندن پیچ محکم کنید.

صندلی را امتحان کنید
اکنون دیگر نباید بست به پایین بلغزد. تنظیم ارتفاع تعبیه شده هنوز هم به درستی عمل نخواهد کرد. اگر ارتفاع صندلی درست نیست، بست را بالاتر یا پایین‌تر از سیلندر حرکت دهید. اگر بست از جای خود حرکت می کند، آن را با یک نوار لاستیکی ببندید تا محکم‌تر شود و یا روش لوله PVC را که در زیر توضیح می‌دهیم امتحان کنید. تعمیرات صندلی اداری
سه شنبه 29 آبان 1397 - 12:26

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو