تبلیغات در اینترنتclose
نوشتن مقاله isi >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
nnseo
آفلاین

ارسال‌ها :6
عضويت: 14 /8 /1397
نوشتن مقاله isi

ضریب تاثیر
impact factor یا ضریب تاثیر هر ساله با توجه به ارجاعات روی هر مجله ی علمی محاسبه خواهد شد و در نهایت گزارشات ارجاع مجله یا JCR منتشر خواهد شد. این ضریب برای مقاله isi یا نویسنده محاسبه نخواهد شد بلکه برای مجله انجام می گیرد. این محاسبه در یک دوره ی سه ساله انجام خواهد گرفت. یکی از معیارهایی که می توان با آن میزان اعتبار یک مقاله ی علمی را بررسی نمود isi می باشد. به عنوان مثال میزان واحد سنجش برای یک وزن کیلوگرم می باشد. isi یکی از این ابزارهای اعتبارسنجی و اندازه گیری می باشد که میتوان به وسیله ی آن میزان اعتبار مقاله خود را در سطح جهانی مورد ارزیابی قرار داد.
نگارش مقالات ISI
نگارش مقالات علمی پژوهشی یکی از معیارهای میزان سنجش و اندازه تولید علم در آن کشور می‌باشد. مقاله ای که در مجلات چاپ گردد دارای ارزش و اعتبار زیادی می باشد زیرا این مجلات جزء معتبرترین نشریه های علمی چاپ می باشند. در صورتی که یک پژوشگر یا محقق بتواند نکات نگارش مقاله را رعایت کند تا مقاله isi از کیفیت بالاتری برخوردار شود. آنگاه می تواند آینده ی روشنی را برای کشور خود ایجاد نماید.
مقاله isi همانطور که از نامش پیدا است برگرفته از نام isi نام سازمانی است که برای اعتبارسنجی مقالات علمی نیز فعالیت می کند، در واقع فعالیت این مجموعه روی مقالات isi به صورت تخصصی متمرکز می باشد. به همین دلیل است که isi برای اعتبار سنجی مقالات علمی به کار می رود.
کسی که قصد دارد به نگارش مقاله isi را بپردازد، می تواند به مراجع معتبر موسسه isi مراجعه کند تا به پایگاه داده، فهرست کتاب ها و همچنین مقالات نیز دسترسی داشته باشد. موسسه institute for scientific information به طور تخصصی خدماتی از قبیل نمایه سازی نقل قول ها و تحلیل ها را نیز انجام می دهد. یک محقق برای نگارش مقاله isi می تواند به نقل قول های مقالات isi و داده های آن مراجعه کند که بسیاری از نشریه های دانشگاهی آن را منتشر کرده اند.
Isi web of knowledge سرویس پایگاه داده‌ای می باشد که به پژوهشگران کمک می کند تا بتوانند مقاله ای را برای خود انتخاب کنند که به آن ها نیز کمک می کند.

نکات
نوشتن مقاله isi ، کلیک کنید.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو