تبلیغات در اینترنتclose
۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
magbot
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 20 /7 /1397
۳۰ آموزش برای تسلط بر نورپردازی در فتوشاپ

MAGBOT +

با نورپردازی می توانند کارهای هنری خود را بیش از پیش تقویت کنند .شما می توانید آنها را برای آماده سازی عکس ها ویرایش کنید یا صحنه های کاملا جدید را از ابتدا ایجاد کنید. 1. Space Lighting Effect Poster in 10 Stepsدر این آموزش فتوشاپ، به شما نشان داده خواهد شد که چگونه یک صحنه فضایی با اثرات نورپردازی در 10 مرحله آسان ایجاد کنید.
2. ویندوز ویستا Aurora Effect آموزش فتوشاپ
در این آموزش، خواهید دید که چگونه برای خود تصویر زمینه ویندوز ویستا ایجاد کتید.
3. اثر بوکه دیجیتال بسیار معروف در فتوشاپ
این آموزش به شما نحوه ایجاد یک اثر دیجیتال بوکه در فتوشاپ را نشان می دهد. این فرایند بسیار آسان است و ما از موتور فوق العاده قدرتمند Brush Engine، یکی از جالبترین چیزها در فتوشاپ استفاده خواهیم کرد.
4. ایجاد تصاویر متحرک با برس
در این آموزش خلاق فتوشاپ، شما سعی می کنید پیش نمایش انتزاعی زیبا که Axeraider70 برای Brush Pack 3 خود ساخته اید، باشد. این به مبتدیان ایده خوبی در مورد چگونگی استفاده از این منابع عالی برای ایجاد پوستر های عالی خود می دهد.
5. محیط برنامهنویسی پوستر
یاد بگیرید چگونه با استفاده از فتوشاپ صحنه فضای واقعی را از ابتدا ایجاد کنید.
6. آموزش Light و Glow Effect در فتوشاپ
این آموزش اثر فتوشاپ ایجاد چند اثر مختلف نور و تابش در فتوشاپ را پوشش می دهد. اثرات در نتیجه عبارتند از دود، مسیرهای پیاده روی، زلزله، ستارگان و اثرات بوکه. خوشبختانه هر یک از این اثرات در فتوشاپ بسیار ساده است.
7. ایجاد پوستر شگفت انگیز نایک در فتوشاپ
در این آموزش آسان شما برخی از تصاویر را استفاده می کنید و با حالت های مخلوط و تنظیمات رنگ بازی کنید تا Nike Ad Cool را در فتوشاپ ایجاد کنید.
8. ایجاد پوستر فضایی هندسی تاریک و سیرال با استفاده از فتوشاپ
این آموزش به شما نحوه ایجاد یک پوستر انتزاعی با استفاده از اشکال هندسی، ماسک و برخی از فیلترها را در فتوشاپ اعمال می کند. فایل PSD لایه ای گنجانده شده است.
27. سریع و سیار موثر، ایجاد ستاره و موتوری در فتوشاپ
در این آموزش، شما نحوه ایجاد سیاره، ستاره و شهاب سنگ را در فتوشاپ به شیوه ای سریع و موثر خواهید آموخت. این آموزش سطح متوسط ​​است، بنابراین برخی از مراحل می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد، اما نتیجه آن ارزش آن است.
28. چگونگی ایجاد آثار هنری عریض از طریق Brushesets سفارشی و اثر ذرات
در این آموزش، شما می توانید مراحل مورد نیاز برای ایجاد این آثار هنری انتزاعی را از طریق براش های سفارشی و اثرات ذرات در فتوشاپ دنبال کنید. سپس شما خواهید آموخت که چگونه برس های خود را بسازید و از آنها برای اضافه کردن اثرات ذرات به تصویر برای اضافه کردن آن استفاده کنید.
29. ایجاد پوستر زیبای چینی فانتزی
در این آموزش، شما می خواهید خلاقیت با لایه بندی، نورپردازی و بافت برای ایجاد قطعه انتزاعی فوق العاده داشته باشید. به طور خاص، شما قصد استفاده از تکنیک های غیر معمول را برای ساخت پوستر فین برای گروه کد امگا خواهید داشت، برای دیدن آنچه که در اینجا آموزش داده می شود، بسیاری از برنامه های مختلف را می بینید.
30. محاسبه و رنگ آمیزی
این آموزش فتوشاپ به شما نحوه ایجاد یک کانال آلفا را با استفاده از محاوره محاسبات نشان می دهد و از آن برای گرفتن یک اثر عکس کاملا انتزاعی رنگی استفاده خواهید کرد.

به ما اطلاع دهید اگر چیزی از دست رفته ای عالی داشته باشیم و خوشحال خواهیم شد که مقاله را به روزرسانی کنیم. شما قطعا باید ایده های پوستر بیشتری را در فتوشاپ در حال حاضر داشته باشید! src = "26.jpg
مقالات مرتبط
سه شنبه 01 آبان 1397 - 19:11

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو