تبلیغات در اینترنتclose
مزایای ویزای کاری آمریکا (ویزای EB3 آمریکا)
مزایای ویزای کاری آمریکا (ویزای EB3 آمریکا)
بازدید : 32 | دوشنبه 21 اسفند 1396 - 15:15
dina9
ارسالی ها : 4
عضویت : 21 /12 /1396
مزایای ویزای کاری آمریکا (ویزای EB3 آمریکا)
وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری
زمانی که شما در لاتاری برنده شوید میتوانید به گرین کارت آمریکا دست پیدا کنید منظور از گرین کارت این میباشد که فردی که گرین کارت آمریکا را دارد میتواند اقامت دائم آمریکا را بدست بیاورد و زمانی که اقامت دائم را داشته باشی میتوانی براحتی در آمریکا به کار, تحصیل و زندگی بپردازید و میتوانید به صورت آزادانه به آمریکا رفت و آمد کنید .

اما در این میان افرادی که از طریق لاتاری اقامت دائم آمریکا را بدست می آورند در برخی موارد گول افرادی سود جو را میخورند که هدفشان سوء استفاده از این افراد میباشد به همین خاطر افرادی که متقاضی مهاجرت از طرق مختلف میباشند می بایست فردی کاربلد را استخدام کنند تا در مسیری که میخواهند قدم بگذارند به مشکلی بر نخورند و تمامی مسیرها برایشان هموار گردد این فرد حرفه ای و کار بلد وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری میباشد که تمام فوت و فن های لاتاری را میداند و میتواند بدون هیچ مشکلی فردی که در لاتاری برنده شده است را در آمریکا به اقامت دائم برساند .

توصیه موسسه ما در این زمینه به شما این میباشد که حتما با یک وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری مشورت کنید و سپس اقدام به هر عملی که میخواهید انجام دهید ,کنید .

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری با توجه به دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند برای شما راه های مناسب تری را پیشنهاد کند تا هر چه سریعتر به اهداف خود برسید .

وکیل مهاجرت در ایران
افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند و هدفشان خروج از ایران و ساکن شدن در کشوری دیگر میباشد باید مسیری که میخواهند طی کنند را به صورت کامل شناسایی کنند تا زمانی که قدم در این مسیر دشوار میگذارند به مشکلی برنخورند, لازمه آگاهی داشتن کامل در خصوص این مسیر دشوار و راه های رسیدن به اهداف تنها توسط اشخاصی امکان پذیر میباشد که دانش آن را داشته باشند و تجارب زیادی در خصوص امور مهاجرت داشته باشند و تنها افرادی میتوانند این گزینه ها را داشته باشند که به عنوان وکیل مهاجرت در ایران شناخته شده باشند .

وکیل مهاجرت در ایران افرادی میباشند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و از تمام قوانین اطلاع کامل دارند و با تجربه ای که در این راه بدست آورده اند تمامی مسیرهای رسیدن به کشورهای مقصد را میدانند و به افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند بهترین مسیررا پیشنهاد میکنند و افراد را در تمام زمینه های مهاجرت راهنمایی خواهند کرد تا با مشکلی برخورد نکنند و سریعترین به هدف خود برسند.

مهاجرت امری دشوار و پر خطر میباشد و حضور افراد سود جو در این مسیر امکان هرگونه اتفاق ناگوار را برای شما در پی خواهد داشت به همین خاطر افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند باید با یک موسسه حقوقی معتبر در ارتباط باشند تا وکیل مهاجرت در ایران بتواند راه های کم خطر و احتمال وجود هر خطری در این مسیر را برایتان شرح دهد تا شما با آنها آشنا شوید .

مطمئنا در هر مسیری که میخواهید قدم بگذارید وجود افراد باتجربه و ماهر که شناخت کافی با آن مسیر دارند بسیار حائز اهمیت میباشد .


2. مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری


ویزای سرمایه گذاری EB-5
مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری روش های متفاوتی دارد اما مهم ترین روشی که معروف ترین آنهاست مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری با ویزای سرمایه گذاری EB-5 است. مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با اخذ ویزای سرمایه گذاری EB-5 راحت ترین و سریع ترین راه مهاجرت به آمریکاست. شما با سرمایه گذاری 500 هزار دلاری یا یک میلیون دلاری در خاک کشور آمریکا می توانید اقدام به درخواست گرین کارت آمریکا کنید.

سرمایه گذاری 500 هزار دلاری و یک میلیون دلاری دارای شرایط خاص به خود هستند. برای سرمایه گذاری 500 هزار دلاری شما باید بر اساس برنامه دولت آمریکا که مقاصدی را برای سرمایه گذاری مهاجران در خاک این کشور در نظر گرفته است عمل کنید. طبق این برنامه دولت آمریکا مناطقی از پیش تعیین شده که دارای رشد اقتصادی پایین تر و همچنین نرخ بیکاری بالاتری هستند معرفی می شوند و شما باید در یکی از مناطق سرمایه گذاری کنید. در مورد سرمایه گذاری یک میلیون دلاری وضع کمی متفاوت است. این تفاوت هم به شرایط و نحوه سرمایه گذاری مربوط است. برای سرمایه گذاری یک میلیون دلاری شما برای انتخاب منطقه برای سرمایه گذاری آزاد هستید و می توانید یک منطقه را انتخاب کرده و سرمایه گذاری کنید. البته در این سرمایه گذاری شما باید حداقل در طول سال اول برای 10 نفر شغل ایجاد کنید. ذکر این نکته خالی از فایده نیست که سرمایه گذاری در آمریکا، در مقایسه با بسیاری از کشورها مبلغ بسیار پایین تری است که مزیتی بزرگ محسوب می شود.

در زمینه مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری، با توجه به اینکه شما مبلغ قابل ملاحظه ای سرمایه گذاری می کنید به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی اعتماد سازی کنید و از موسسات معتبر در این زمینه کمک بگیرید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری با سابقه روشن در این زمینه آماده انواع خدمات و مشاوره به شما عزیزان می باشد.مزایای ویزای کاری آمریکا (ویزای EB3 آمریکا)
الف) کارجو در صورتی که به مدت 1 سال در آمریکا کار کند، می تواند گرین کارت آمریکا را دریافت کند. گرین کارت مجوز اقامت دائم و زندگی در ایالات متحده می باشد.

ب) با اخذ ویزای کاری، می توان برای همسر و فرزندان زیر 21 سال نیز درخواست اقامت داد.

ج) می توان بدون محدودیت در تعداد و زمان سفرها مانند سایر شهروندان آمریکا، از آمریکا به سایر کشورهای دنیا سفر کرد.
سوالات متداول در خصوص ویزای کاری آمریکا
ویزای EB3 چیست؟

ویزای EB3، ویزای کاری آمریکا می باشد، که دلیل اصلی آن نیاز نیروی کاری کشور آمریکا است که به کارجویان پذیرفته شده مجوز اقامت و زندگی در آمریکا داده می شود.

آیا همسر و خانواده هم شامل ویزای EB3 می شود؟

بله- امکان همراه بردن همسر و فرزندان زیر 21 سال برای دارندگان ویزای EB3 می باشد.
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :