تبلیغات در اینترنتclose
قیمت کولر گازی >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
tarahyseo
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 29 /8 /1396
قیمت کولر گازی

قیمت کولر گازی براساس انواع مختلف آنقیمت کولر گازی با توجه به انواع آن متفاوت می‌باشد. کولرهای گازی در مدل‌های مختلف و طرح‌های متنوع در بازار وجود دارند. در قیمت کولر گازی دیواری نیز ظرفیت کولرها مؤثر می‌باشد. با توجه به افزایش ظرفیت کولرهای گازی دیواری قیمت کولرها نیز افزایش می‌یابد.
قیمت کولر گازی‌ های مختلفکولرهای گازی یکی از وسایل تهویه مطبوع می‌باشند که درانواع مختلفی وجود دارند. قیمت کولرگازی نیز در هر مدلی متفاوت می‌باشد. برای دانستن قیمت کولر گازی ابتدا باید اطلاعاتی جامع از انواع کولرگازی را داشته باشید. انواع کولرهای گازی به شرح زیر می‌باشد:
• کولرگازی پنجره‌ای: که جزء ابتدایی‌ترین کولرهای گازی است.
• کولرگازی‌های پرتابل: که شبیه به کولرگازی پنجره‌ای می‌باشند. تفاوت اصلی این کولرها با کولرهای گازی پنجره‌ای قابل‌حمل بودن آن‌ها است.
• کولرگازی اسپیلت: این دسته از کولرهای گازی از دو قسمت تشکیل‌شده‌اند. یک قسمت آن در داخل ساختمان می‌باشد و قسمت دیگر آن در بیرون از ساختمان قرار دارد و در هوای آزاد نصب می‌شود. با این کار قسمت پر سروصدای کولرگازی به بیرون از ساختمان انتقال پیدا می‌کند.
• اسپیلت دیواری: تنوع ظرفیت این کولرهای گازی از ۹ هزار تا ۳۶ هزار و حتی بالاتر تا ۵۰۰۰۰ می‌باشد. از پر مصرف‌ ترین کولرهای گازی انواع اسپیلت های دیواری می‌باشد که افراد زیادی تمایل دارند آن‌ها را برای مصارف خانگی خود استفاده نمایند. دلیل نام‌ گذاری این کولرها این است که پنل داخلی آن‌ها بر روی دیوار نصب می‌شود.
• از انواع دیگر کولرها می‌توان به اسپیلت کاستی، اسپیلت سقفی، اسپیلت سقفی و دیواری، اسپیلت ایستاده و داکت اسپیلت اشاره کرد.قیمت کولر گازی اینورتر و معمولیدر کولر های گازی اینورتر از کمپرسور دور متغیر استفاده میشود، برای متعادل کردن دعا نیازی نیست که کمپرسور را خاموش یا روشن کنید. با توجه به این موارد صرفه جویی برق در کولر های گازی اینورتر از کولر گازی معمولی بیشتر هست ولی با توجه به اینکه تعمیر کولر گازی اینورتر سخت میباشد قیمت تعمیر ان نیز از کولر گازی معمولی بیشتر است .
مصرف برق، تعمیر، قدرت و چند مورد دیگه در تعیین قیمت کولر گازی تاثیر دارد که باید در خرید خود به این نکات توجه کنید.
نکاتی در رابطه با قیمت کولر گازیقیمت کولر گازی مخصوصاً اسپلیت های دیواری که در مصارف خانگی بیشتر استفاده می‌شوند، در برندهای مختلف خارجی و ایرانی (البته مونتاژ شده) متفاوت می‌باشد. با توجه به ظرفیت‌های کولرگازی ها این قیمت ها مشخص میشود.
در خرید کولر گازی نباید به قیمت کولر گازی فقط توجه کرد بله علاوه بر این مورد باید به کیفیت، اصالت و برند کولر گازی هم توجه داشت. قیمت کولر گازی به تنهایی نمیتواند عامل اصلی برای خرید باشد ، کولرهای گزی با برند های فیک و کیفیت های بد را شیا دبتوانید با قیمت هایی پایین تر از قیمت های بازار تهیه کنید ولی باید توجه کنید که کولرهای گازی اصل میتوانند چندین سال بیشتر و بهتر از مارک های متفرقه برای شما کارایی داشته باشند.ابرکاوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی از جمله کولرگازی آماده ارائه خدمات حرفه ای با تیم آموزش دیده می باشد.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو