تبلیغات در اینترنتclose
مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
amir2244
آفلاین

ارسال‌ها :3
عضويت: 22 /8 /1396
مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری را در این مقاله به طور کامل بیاموزید.

این روش مهاجرتی جهت توسعه ی اشتغال در کانادا ، به جذب کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را داشته و اقدام به سرمایه گذاری کردن در این کشور را می کنند و در عین حال دارای تجربه ی کاری و بیزینسی و مدیریتی هستند استفاده می شود.

شما به عنوان یک فرد مهاجر ، می توانید با سرمایه گذاری ۸۰۰٫۰۰۰$ کانادا به مدت 5 سال اقامت دائم این کشور را بدست بیاورید.در این روش بعد از 5 سال پول شما به طور کامل بدون سود آن برگردانده می شود.

همچنین شما می توانید با پرداخت ۱۸۰٫۰۰۰$ به جای ۸۰۰٫۰۰۰$ از مزایای این روش مهاجرتی برخوردار شوید.البته باید توجه کنید که در این روش پول شما بازکردانده نخواهد شد ( این مبلغ بر اساس مبلغ نرخ سود بانکی تغییر می کند ) .

شرایط فردی که قصد مهاجرت به کانادا به شیوه سرمایه گذاری دارد :
1-این شخص باید دارای حداقل 1,600,000 دلار کانادا دارائی باشد.این دارایی می توانید شامل خانه ، زمین ، ماشین و … باشد . آوردن این دارایی ها به کانادا الزامی نیست و بسته به برنامه ی شخص مهاجر است.

2-شخص باید حداقل دارای 2 سال سابقه ی مدیریت کردن حداقل دو نفر کارمند را در 5 سال اخیر باشد.سرمایه گذار میبایست دفاتر سود زیان مالیاتی و همچنین مدارک افراد استخدامی خود را عرضه نماید(این موضوع با شرایطی که برای دریافت اقامت اروپا وجود دارد کاملا متفاوت است و شخص در صورتی که مدیر کل یک مجموعه یا یک شرکت نبوده ، حتما میبایست مدیریت حداقل دو نقر کارمند تمام وقت را داشته باشد ).

3-پس از گزینش شدن شما از طرف ایالت کوبک ، شخص مهاجر میبایست مبلغ 800,000 دلار کانادا را بدون بهره و به مدت 5 سال در اختیار ایالت کوبک قرار دهد.یا آن که به یکی از بانک های طرف قرار داد دولت این اختیار را بدهد که این مبلغ را به جای او پرداخت کنند.انجام این کار چیزی حدود 180,000 تا 200,00 دلار به عنوان بهره بانکی و مخارج دیگر بانک ، هزینه در بر دارد.

شما مهاجرین و سرمایه گذاران عزیز در صورتی که قصد دریافت اقامت اروپا یا مهاجرت به کانادا به را دارید ، می توانید با ما تماس گرفته و بعد از شنیدن مشاوره ما در خصوص این روش مهاجرتی ، تصمیم خود را بگیرید.

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو