تبلیغات در اینترنتclose
سریال خانه کوچک و چند نکته جالب درباره آن / آیا می دانستید شون پن در این سریال بازی م >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
pouyanweb
آفلاین

ارسال‌ها :8
عضويت: 28 /5 /1396
سریال خانه کوچک و چند نکته جالب درباره آن / آیا می دانستید شون پن در این سریال بازی مسی و یک نما –سال گذشته و پس از روی آنتن رفتن سریال \"خانه کوچک\" از شبکه نمایش و چند شبکه دیگر تلویزیون ایران و استقبال از سریالی که حدود چهل سال از زمان پخش آن می گذشت و حس نوستالژی برای چند نسل را زنده می کرد تا خاطره بازی کنند، سی و یک نما در مطلبی به زندگی فعلی بازیگران این سریال پرطرفدار که متاسفانه بازیگر نقش اول مرد خود (مایکل لاندون) را از دست داده بود پرداخت که با استقبال مخاطبان سایت قرار گرفت و ما را بر آن داشت تا چند نکته دیگر را در مورد این سریال ترجمه کرده و در اختیار طرفدارانش قرار دهیم. سریال خانه کوچک توسط \"لورا اینگلز\" واقعی نوشته شده و داستان زندگی یک خانواده در شهری کوچک را ازنگاه دختر دوم خانواده به تصویر می کشد.
آیا می دانستید که فروشگاه های زنجیره ای مرغ کنتاکی(کی اف سی) برای تبلیغ برندش غذاهای این سریال را تامین می کرد؟
آیا می دانستید که مایکل لاندون دارای موهای خاکستری بود اما به درخواست کارگردان موهایش را رنگ و هایلایت می کرد؟

نقد فیلم و سریال

آیا می دانستید که لورا و مری هرگز بیرون از سریال با هم ارتباط خوبی نداشتند؟آیا می دانستید این بازیگر نوجوان که در وسط قرار گرفته و بازیگر مهمان سریال خانه کوچک بود ، ستاره سرشناس سینما \"شون پن\" است؟


نقد فیلم

آیا می دانستید که به دلیل طولانی بودن تولید سریال وقتی تهیه کننده متوجه شد که لورا به سرعت در حال بلوغ است از دکتر خواست که برای او داروی هورمونی تجویز کند تا بلوغ او به تاخیر بیفتد؟
آیا می دانستید ویلی شیطان سریال خانه کوچک برادر واقعی لورا بیرون از سریال است؟

معرفی فیلم

آیا می دانستید بازیگر نقش نلی که همه او را به عنوان دختر موبور حسود می شناختند ، در واقع موهایش برای سریال رنگ می شد و در اصل موهایی تیره داشت؟

گزارش تصویری
آیا می دانستید که ملیسا گیلبرت بازیگر نقش لورا همیشه از یک خاطره بد در این سریال یاد می کند و اینکه هنوز 15 سال نداشته و برایش بوسیدن یک پسر جلوی دوربین بسیار سخت بوده است
خرید سرور مجازی
خرید سرور مجازی

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو