>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
poordoost
آفلاین

ارسال‌ها :7
عضويت: 21 /5 /1396
طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی تخصصی
در طراحی غرفه نمایشگاهی تیم متخصصی باید وجود داشته باشد که با توجه به نیاز مشتری و فضای داده شده به مشتری شروع به طراحی غرفه نمایشگاهی نموده و در زمان لازم پس از تایید مشتری شروع به کار کند.
به طور کلی امروزه غرفه نمایشگاهی بهترین راه تجارت محصوب میشود زیرا در غرفه های نمایشگاهی محصولات شرکت به نمایش گذاشته میشود. با
طراحی غرفه نمایشگاهی مدرن می توان مشتری بیشتری را جذب نمود، در طراحی غرفه نمایشگاهی توجه به چند نکته الزامی است: اولا باید در طراحی غرفه نمایشگاهی از ابزار و ایده های مدرن استفاده شود، ثانیا غرفه نمایشگاهی با توجه به هدف نمایشگاه و غرفه شرکت مورد نظر ساخته شده باشد و از هدف شرکت دور نباشد. در طراحی غرفه نمایشگاهی باید ایده های خلاقانه ای را به کار برد تا هم مشتری را به خوبی جذب کند و طراحی غرفه نمایشگاهی خود هدف شرکت را بتواند بیان کند.
در ساخت غرفه باید به نکاتی توجه کنیم تا بتوانیم مشتری را بهتر جذب کنیم. باید در داخل غرفه فضای کافی برای حضور مشتری و بازدید از محصولات باشد. محصولات با توجه به فضای غرفه و اهمیتشان در جاهای مناسبی قرار گرفته باشند.
شرکت هایی برای این کار امروزه به وجود آمده اند که کار غرفه سازی را به عهده میگیرند.
باید در
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی به رنگ، بو، نور و موقعیت و فضا و... غرفه ها توجه داشت برای مثال با توجه به هدف غرفه باید داخل غرفه رنگ متناسبی داشته باشد و رنگ ها باهم هماهنگ باشند، نور غرفه باید طوری بوده باشد که تمامی محصولات در معرض دید لازم باشند همچنین استفاده از مبلمان در داخل غرفه ها تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد و فضای غرفه و موقعیت آن با توجه به نوع محصولات باید در جای مناسبی باشد و به بهترین شکل غرفه داران با بازدید کنندگان بر خورد داشته باشند تا مشتری را به خوبی جذب نمایند.
زیبایی دکوراسیون داخلی غرفه ها در جذب مشتری بسیار مورد اهمیت است زیرا انسان نا خود آگاه به سمت چیز های زیبا کشیده میشود و با طراحی غرفه جذاب باعث جذب بهتر مشتری خواهید شد.
iisttafoorm
آفلاین


ارسال‌ها :2
عضويت: 3 /9 /1400
پاسخ 1 :
طراحی غرفه نمایشگاهی
عالی
ساخت ویلا در شمال
طراحی دکوراسیون داخلی در رشت
طراحی دکوراسیون داخلی در لاهیجان

خرید چمن مصنوعی در رشت

خرید پارکت در رشت

خرید آجرنما در رشت
[align=justify]شرکت ایستا فرم معماری ([/align][align=justify]شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در رشت[/align][align=justify]) در سال ۱۳۸۳ با زمینه فعالیت معماری و معماری داخلی تاسیـس گردید . ایستا فرم معماری امیدوار

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو