>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
mahnazsharif
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 15 /6 /1396
خرید آنلاین بیمه اتومبیل

بیمه خودرو به صورت کلی به دو دسته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و حوادث راننده تقسیم میشود.
بیمه بدنه: بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست؛ بیمه بدنه از نظر پرداخت خسارت به دو دسته تقسیم می شود: خسارت های کلی (اصلی) و خسارت های جزئی (فرعی) به معنی خسارت هایی که پوشش آن مشروط به پرداخت هزینه جداگانه و خرید این خطرات است. خرید پوشش‌ های اضافی برای بیمه بدنه خودرو، می‌تواند خسارت‌ های مختلفی را پوشش دهد و ریسک حوادث غیر متقربه را کاهش دهد
بیمه شخص ثالث: در حال حاضر در صنعت بیمه ایران و در میان انواع طرح های بیمه، بیشترین سهم را بیمه شخص ثالث به خود اختصاص داده، قطعا مهم ترین دلیل بالا بودن این سهم از بازار ”اجباری بودن“ این بیمه است.
در سایت ازکیـ شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های م ختلف در ارائه خدمات به مشتریان خود را به دست آورید
یکشنبه 26 شهریور 1396 - 16:33
ahmadshakoorin
آفلاین


ارسال‌ها :1
عضويت: 10 /11 /1398
پاسخ 1 :
خرید آنلاین بیمه اتومبیل
خرید آنلاین بیمه ماشین قطعا یکی از ارزنده ترین فعالیت های آنلاین در راستای سهولت و ذخیره کردن زمان برای کاربر در نظر گرفته می شود.
سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و واقعا رقابت بینشان زیاده اما یکی از مهم فاکتورهایی که برای تفاوت در سایت های آنلاین میشه در نظر گرفت ، زمان بندی و خرید به صورت اقساط هست که در سایت بیمی لایک می توانید بیمه شخص ثالث قسطی را به راحتی تهیه کنید.
پنجشنبه 10 بهمن 1398 - 01:44
parisa98
آفلاین


ارسال‌ها :8
عضويت: 12 /2 /1399
پاسخ 2 :
خرید آنلاین بیمه بدنه
مهمترین مزیت خرید آنلاین بیمه و اقساطی این است که می توانید بدون پس انداز خرید کنید. برای خرید بیمه نامه لازم نیست که از پس انداز خود استفاده کنید یا اینکه برای خرید آن در مخارج خود صرفه جویی کنید. بیمه شخص ثالث بدون دریافت هیچ گونه کارمزد یا بهره اضافه ای به صورت اقساطی به بیمه گذاران ارائه می گردد.با خرید اقساطی و تمدید به موقع هیچ وقت به دلیل کسری بودجه، جریمه نمی شوید. همانطور که میدانید در صورت تاخیر در تمدید بیمه‌­نامه به ازای هر روز جریمه معینی باید پرداخت نمایید. در صورتی که بودجه کافی برای خرید را نداشته باشید با خرید اقساطی از جریمه های احتمالی جلوگیری می شود.
جمعه 12 اردیبهشت 1399 - 16:34
parisa98
آفلاین


ارسال‌ها :8
عضويت: 12 /2 /1399
پاسخ 3 :
خرید آنلاین بیمه اتومبیل
چرا بهتر است است بیمه شخص ثالث و بیمه موتور­سیکلت را آنلاین بخریم؟
خرید آنلاین بیمه نامه مزایای فراوانی دارید. مهمترین مزیت خریدآنلاین بیمه صرفه جویی در زمان است. همه ما می دانیم که برای خرید بیمه بدنه و شخص ثالث و استعلام قیمت ازمیان 32 شرکت بیمه و مقایسه آنها به روش سنتی با وجود مشغله هایی که امروزه داریم، کار زمانبرو دشواری است. وبسایت فروش آنلاین این امکان را به شما می دهد تا فرآیند جستجو، مقایسه، استعلام، انتخاب و خرید در چند ثانیه انجام شود. علاوه بر سرعت بخشیدن به فرآیند صدور، بیمه گذاران به راحتی می توانند از میزان تخفیفات خود مطلع شوند. مزیت دیگر خرید آنلاین بیمه نامه با حذف کاغذ بازی های اداری شما را در حفظ درختان این سرمایه عظیم ملی، سهیم می­کند.
طی سال‌های اخیر و با توجه به سیاست‌های خصوصی سازی، دولت آغاز به واگذاری شرکت‌های بیمه نمود تا در نهایت از چندین شرکت دولتی بیمه فقط بیمه ایران به صورت کامل دولتی باقی مانده است. نکته حائز اهمیت اینجاست که در نتیجه این خصوصی سازی کردن، رقابت شدیدی بین شرکت‌های بیمه‌گر خصوصی ایجاد شده است و در نتیجه هر کدام به دنبال گرفتن سهم از بقیه رقبا هستند.
از طرفی با توجه به تعیین نرخ‌های پایه بیمه‌نامه از سوس بیمه مرکزی ایران (به جز در مواقع پوشش بیمه‌های اضافه)، کیفیت انجام خدمات مزیت رقابتی اصلی شرکت‌ها قرار گرفته است. بنابراین به طور حتم نوع خدمات شرکت‌های مختلف بیمه‌ای با یکدیگر متفاوت است و درنتیجه بررسی کیفیت ارائه خدمات کلیه شرکت‌ها می‌تواند شما را از کلیه دردسرهای احتمالی رهایی بخشد.
همچنین لازم به ذکر است طی چندین ماه اخیر برخلاف گذشته، توجه مردم فقط به سمت شرکت بیمه ایران به عنوان تنها شرکت بیمه دولتی ایران نیست و به کیفیت ارائه خدمات بیشتر توجه می‌شود.
شنبه 13 اردیبهشت 1399 - 23:54
parisa98
آفلاین


ارسال‌ها :8
عضويت: 12 /2 /1399
پاسخ 4 :
خرید آنلاین بیمه اتومبیل
برای بیمه تصادفات رانندگی اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو