تبلیغات در اینترنتclose
خرید آنلاین بیمه اتومبیل >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
mahnazsharif
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 15 /6 /1396
خرید آنلاین بیمه اتومبیل

بیمه خودرو به صورت کلی به دو دسته بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و حوادث راننده تقسیم میشود.
بیمه بدنه: بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نیست؛ بیمه بدنه از نظر پرداخت خسارت به دو دسته تقسیم می شود: خسارت های کلی (اصلی) و خسارت های جزئی (فرعی) به معنی خسارت هایی که پوشش آن مشروط به پرداخت هزینه جداگانه و خرید این خطرات است. خرید پوشش‌ های اضافی برای بیمه بدنه خودرو، می‌تواند خسارت‌ های مختلفی را پوشش دهد و ریسک حوادث غیر متقربه را کاهش دهد
بیمه شخص ثالث: در حال حاضر در صنعت بیمه ایران و در میان انواع طرح های بیمه، بیشترین سهم را بیمه شخص ثالث به خود اختصاص داده، قطعا مهم ترین دلیل بالا بودن این سهم از بازار ”اجباری بودن“ این بیمه است.
در سایت ازکیـ شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های م ختلف در ارائه خدمات به مشتریان خود را به دست آورید
یکشنبه 26 شهریور 1396 - 16:33
ahmadshakoorin
آفلاین


ارسال‌ها :1
عضويت: 10 /11 /1398
پاسخ 1 :
خرید آنلاین بیمه اتومبیل
خرید آنلاین بیمه ماشین قطعا یکی از ارزنده ترین فعالیت های آنلاین در راستای سهولت و ذخیره کردن زمان برای کاربر در نظر گرفته می شود.
سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و واقعا رقابت بینشان زیاده اما یکی از مهم فاکتورهایی که برای تفاوت در سایت های آنلاین میشه در نظر گرفت ، زمان بندی و خرید به صورت اقساط هست که در سایت بیمی لایک می توانید بیمه شخص ثالث قسطی را به راحتی تهیه کنید.
پنجشنبه 10 بهمن 1398 - 01:44

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو